Як позбутися неприємного запаху в машині. запах в машині Як позбутися.

Багатьох власників автомобілів турбують неприємні запахи, які виходять із салону і багажника. Найчастіше це пов'язано через паління в машині, а також при перевезенні тварин, продуктів харчування та напоїв (які можуть випадково пролитися). Якщо запах в'ївся в тканину інтер'єру салону, вивести його можливо, завдяки простим рекомендаціям.
Вам знадобиться
  • - пилосос;
  • - аерозоль і ароматизатор;
  • - оцет;
  • - активоване вугілля.
Інструкція
1
По-перше, слід регулярно стежити за чистотою автомобіля. Пропилососьте салон і багажник, прибираючи при цьому захисну кришку. Потім щіткою вичистіть місце що виділяється запаху сухим пінним складом. Для цього покрийте піною весь багажник (попередньо приберіть всі сторонні предмети) і залиште на двадцять хвилин, знову пропилесосьте.
2
Найпростіший спосіб виведення неприємних запахів - дезодорування. Придбайте аерозоль з приємним ароматом або спеціальну пахучу фігурку і повісьте в салоні автомобіля. Проте варто знати, що це аж ніяк не оптимальний варіант, так як один запах просто буде перебивати інший і при змішуванні вийде справжня гримуча суміш, що викликає у багатьох мігрень і головні болі.
3
Найбільш оптимальний спосіб, який допоможе позбутися неприємних запахів в машині - хімчистка. Даний метод бореться безпосередньо з причиною поганого запаху, а не з його наслідком. Крім усього цього, хімчистка освіжить зовнішній вигляд оббивки автомобіля.
4
На ринку автомобільних послуг з'явилася нова послуга - озонування. Дана процедура зарекомендувала себе з найкращого боку, так як є відмінним способом позбавлення від небажаних «ароматів» в автомобілі. Озонування проводиться виключно після хімчистки салону машини, куди подається спеціальним апаратом кисень, що є найсильнішим окислювачем. При вступі з молекулами неприємного запаху в реакцію, кисень усуває їх.
5
Налийте в посуд трохи оцту і залиште на всю ніч всередині автомобіля, це допоможе усунути сторонні запахи. Дану процедуру рекомендується повторити кілька разів до тих пір, поки запах повністю не зникне. Також непогано поглинає неприємні запахи і шкідливі речовини активоване вугілля, який є натуральним адсорбентом. Розкладіть вугілля по всіх куточках салону і залиште на ніч. Даний спосіб ефективний при в'ївся тютюновому запаху.