Як шукати слово в документі.

При редагуванні документів великого обсягу користувачі текстових редакторів, напевно, не раз стикалися з проблемою пошуку потрібних слів або фраз. Дана ситуація вирішується за допомогою введення спеціальної функції пошуку по тексту в редакторі Microsoft Office Word.
Вам знадобиться
  • - програма Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на ваш комп'ютер програмне забезпечення Microsoft Office Word, якщо цього не було зроблено раніше. Виконайте інсталяцію, слідуючи вказівкам пунктів меню програми установки.
2
Відкрийте документ, в якому ви хочете знайти потрібне слово у встановленій вами програмі. У правому верхньому кутку головної вкладки меню знайдіть пункт «Знайти» і введіть це слово без помилок, зберігаючи висоту букв. У відкрилася в вікні вкладці ви можете тільки виконати пошук, на сусідніх - провести заміну знайденого на інше слово або перейти до нього в тексті. Це досить зручно у випадках, коли помилка написання повторюється в тексті багато разів, або коли вам необхідно швидко знайти певний уривок документа і безпосередньо перейти до нього, не читаючи іншої його частини. Дана послідовність дій характерна для програм Microsoft Office Word версії 2007 року і вище, в більш ранніх випусках меню має інший вигляд.
3
Зверніть увагу, що, як і для багатьох інших програм, для Microsoft Office Word передбачені також кнопки швидкого доступу до функцій меню, незалежно від того, яка версія даної програми встановлена у вашому комп'ютері. Для пошуку потрібного слова ви можете скористатися комбінацією клавіш Ctrl + F, а далі у вікні перейдіть по вкладках для вибору потрібної дії.
4
Для знаходження потрібної ділянки тексту або слова по всьому документу в програмі Microsoft Office Word версії нижче 2007, яка має меню старого зразка, скористайтеся пунктом «Редагування» у верхній панелі інструментів. Тут працює той же принцип: ви можете знайти слово , замінити його, перейти до нього, різниця лише в порядку запуску даної функції, який може варіюватися залежно від версії встановленого програмного забезпечення Microsoft Office.
Корисна порада
Читайте довідку по MS Office.