Як почистити хутро нутрії. Як чистити шубу нутрію.

Любителів натурального хутра приваблює відносно невисока вартість нутрієву шуб. Вони є теплою і зносостійкого верхнім одягом. Купуючи виріб з хутра нутрії, слід знати, як правильно за ним доглядати і чистити. Адже цю на перший погляд складну процедуру можна провести в домашніх умовах, не переплачуючи великих грошей за хімчистку.
Вам знадобиться
  • - щітка або масажна гребінець;
  • - рідкий миючий засіб або шампунь;
  • - бензин;
  • - пісок;
  • - губка або косметичний диск;
  • - тирсу твердолистяних порід дерев.
Інструкція
1
При тривалій шкарпетці вироби з хутра нутрії відбувається сплутування ворсу і скочування вовни в грудки. Спутаний кульку слід акуратно і неквапливо розправити руками. Потім повісьте шубу на плічка і вичісуйте масажною щіткою зваляний хутро, починаючи від самого краю і поступово проникаючи все глибше. Розчесавши хутряний виріб, перевірте цілісність і міцність кожевой тканини і тільки після цього приступайте до безпосередньої чищенні шуби.
2
Для чищення хутра нутрії цілком підійдуть нейтральні миючі засоби для вовни, бензин або звичайний шампунь для волосся. Змочіть косметичний диск або шматок вати в одному з перерахованих коштів (розведених у невеликій кількості води) і насадити на колкову гребінець, ретельно прочешіть все хутро по напряму зростання ворсу.
3
Хутро нутрії чистять за допомогою сухого гарячого піску. Для цього розкладіть на рівній горизонтальній поверхні хутряний виріб і посипте нагрітим піском, розітріть долонею. Струсіть брудний пісок і насипте чистий, повторюйте процедуру до тих пір, поки шуба не стане абсолютно чистою, а долоню перестане забруднюватися. Потім ретельно струсіть хутро і розчешіть щіткою.
4
Засалені місця на манжетах і комірі хутряного вироби з нутрії можна очистити бензином (підійде і засіб для заправки запальничок). Змочіть м'яку губку або косметичний диск в бензині і ретельно потріть забруднені місця у напрямку росту ворсу. Повісьте хутро на плічки і залиште в добре провітрюваному місці для усунення запаху.
5
Для очищення хутра нутрії від забруднень можна скористатися тирсою твердолистяних порід дерев. Злегка змочіть тирсу в бензині і засипте їх в таз (бажано емальований). Обробіть хутряний виріб вручну над тазом. Не рекомендується при цьому сильно й енергійно терти хутро - таким чином ви тільки пошкодите його. Проводьте обробку багаторазово, замінюючи брудні тирсу чистими. Потім струсіть річ і ретельно розчешіть.
За смаком і запахом м'ясо цього ссавця тварини із загону гризунів асоціюється з курятиною, за кольором схоже на яловичину, а за смаком, калорійності і вмісту жиру, білків, вітамінів і мінеральних речовин нітрохи не поступається тій же яловичині і м'ясу кролика . Мова йде про нутрії, а точніше, про корисні властивості її м'ясної тушки.
Інструкція
1
До речі, тушкою нутрії називають частину тіла тварини, у якого видалені голова, хвіст, внутрішні органи (за винятком нирок, серця, печінки) і кінцівки до суглобів (зап'ястного і скакального). А щоб м'ясо не набуло неприємного присмаку, також вилучені і залози, які знаходяться під шкірою в області 4-го шийного та 6-го грудного хребців.
2
Щоб правильно почистити нутрію , в черевній порожнині «звільненого» від шкурки звірка зробіть розріз (біля кістки тазу), а потім, відтягнувши стінку очеревини, розріжте її по білій лінії грудної кістки. Після цього обережно видаліть жовчний і сечовий міхури. Далі, розрізавши лобне зрощення, відокремте від м'язів пряму кишку і видаліть спочатку шлунок і кишечник, а потім печінку, серце, легені, трахею і стравохід. Нирковий жир і самі нирки залиште на місці.
3
Наступний крок - гострим ножем відріжте голову тварини між потиличної кісткою і першим шийним хребцем, відокремте від майбутньої тушки лапки, залишки шерсті і згустки крові. При цьому слід оглянути м'язи голови і внутрішні органи (легені, серце, печінку, селезінку, кишечник) і ті, що придатні в їжу, промити і залишити для просушування. Саму тушку зовні і всередині також промийте під проточною водою, а потім, щоб зберегти смакові якості і товарний вид м'яса, охолодіть і витримайте при кімнатній температурі (16-18 ° С) протягом 8-12 годин.
4
Варто відзначити, що при вазі тварини в 6-8 кілограмів в середньому отримують від 2,5 до 3,5 кг м'яса. А в ста грамах м'яса нутрії (з кістками) містяться 140 кілокалорій, більше 18 грамів протеїну, 4,5 грама сирої золи і 6 грамів жиру. До речі, дорослі особини мають здатність накопичувати чимала кількість підшкірного і внутрішнього жиру - до 18% від своєї ваги.
5
І залишилося додати, що фахівці радять якомога частіше вживати м'ясо нутрії людям, що страждають склерозом, цукровим діабетом, захворюваннями органів травлення, печінки і нирок. Також воно є цінним продуктом харчування для годуючих матерів, дітей та підлітків.