Як збільшити звук в колонках. Як визначити драйвер звуку.

Звук в колонках залежить не тільки від їх налаштувань, але і від параметрів звукової карти і програми програвача. Намагайтеся стежити за рівнем гучності в кожному з цих елементів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - колонки.
Інструкція
1
Переконайтеся, що регулятор гучності в ваших колонках налаштований на необхідну позицію для забезпечення чутності. Також перевірте справність з'єднання колонок та звукової карти в вашому комп'ютері, оскільки неякісні і несправні кабелі можуть помітно погіршити чутність.
2
Відкрийте регулятор гучності операційної системи Windows у правому нижньому кутку на панелі завдань, який відзначений спеціальною піктограмою. Встановіть потрібний рівень звуку і переконайтеся в тому, що він не перебуває на нульовій позначці.
3
Відкрийте програвач аудіозаписів та увімкніть відтворення будь-якого наявного на вашому комп'ютері звукового файлу, після чого відрегулюйте гучність і в даній програмі.
4
У випадках виникнення проблем з чутністю відтворюваних аудіозаписів перевірте використовуване вами програмне забезпечення на наявність помилок, також спробуйте відтворити файл іншим програвачем, встановленому у вашому комп'ютері.
5
Якщо ж у вас виникають неполадки в загальному зі звуками системи, а не тільки при відтворенні файлів, відкрийте відповідний пункт налаштувань в панелі управління, який відповідає за звуки та аудіопристрої.
6
Переконайтеся, що звук в адаптері включений, виберіть перевірку обладнання. Якщо вона пройшла невдало, перевірте з'єднання кабелю з картою і працездатність колонок, підключивши до них стороннє пристрій відтворення.
7
При виникненні проблем з рівнем гучності перевірте вашу звукову карту, приєднавши до неї інші колонки або навушники, після чого стане відома причина несправності.
Корисна порада
Користуйтеся тільки справними кабелями для підключення аудіопристроїв.