Як виконати функції управління.

Функції управління комп'ютером здійснює його Адміністратор. Залежно від операційної системи даний користувач виконує одні й ті ж функції, але зайти з його облікового запису однаковим чином не вийде.
Вам знадобиться
  • - пароль Адміністратора.
Інструкція
1
Для того щоб повернути функції управління комп'ютером, зайдіть в операційну систему під ім'ям облікового запису Адміністратора. Для цього виберіть у списку при вході той аккаунт, який володіє відповідними правами та натисніть не німий. Якщо необхідно, введіть пароль. Якщо ви його забули, це погано, але іноді можна виправити. У більшості випадків головне не втрачати основного адміністраторського пароля, а ще краще не встановлювати його без особливої на те необхідності.
2
Зайдіть під обліковим записом з правами Адміністратора за допомогою безпечного режиму. Для цього перезавантажте ваш комп'ютер, після чого натисніть клавішу F8 або будь-яку іншу в залежності від моделі вашої материнської плати. У виборі варіанта завантажень вкажіть «Безпечний режим» або його варіації виходячи з цілей користування адміністраторської обліковим записом.
3
Якщо ви забули пароль від облікового запису, що володіє правами Адміністратора комп'ютера, виконайте створення нової в безпечному режимі. Після цього для папки з документами від колишнього профілю зробіть доступними для копіювання і виконайте таку дію, встановивши в якості директорії призначення новоствореного користувача.
4
Коли ви переконаєтеся, що скопіювали всі необхідні дані для продовження виконання роботи на комп'ютері та в папці користувача більше не залишилося оригінальних копій важливих файлів, зайдіть в панель управління вашим комп'ютером, перейдіть до налаштування облікових записів.
5
Виберіть заблокованого користувача і видаліть його разом з папками і файлами з вашого комп'ютера. Таким чином, неактивна обліковий запис не займатиме зайве місце на диску. Надалі створіть альтернативного користувача комп'ютером на випадок, якщо раптом забудете пароль Адміністратора.
Корисна порада
Записуйте паролі.