Як зав'язати шовкову хустку. Як зав'язати хустку на шию чоловікові.

Шовковий хустку - чудовий аксесуар, здатний доповнити і перетворити навіть дуже скромний наряд. Але часто дівчата, які мають цілий склад всіляких хустинок в ящиках комода, не носять їх, бо не вміють красиво зав'язувати. Освойте кілька простих, але ефектних прийомів, і кожен день виглядаєте по-новому.
Інструкція
1
Підберіть хустку , відповідний кольору обличчя та волосся і підкреслює ваші достоїнства. Наприклад, рум'яним красуням піде темна гама з яскравими мотивами, блакитнооким - хустки з небесно-синім малюнком, а яскравим брюнеткам - свіжі і чисті кольори і контрастні поєднання. Оригінальний хустку може вдало доповнити простий одяг непомітних тонів і стати найяскравішим елементом костюма.
2
Прості светри і водолазки прикрасить незвичайний шовковий комір, згорнутий з класичного каре. Складіть хустку навпіл по діагоналі. Накиньте його на плечі так, щоб кут був на грудях. Підніміть край, закривши їм нижню половину обличчя, заведіть кінці назад, оберніть навколо шиї і зав'яжіть подвійним вузлом. Опустіть складений край і розправте його у вигляді коміра-хомута, сховавши під нього вузлик і розправивши кінці.
3
Дуже тонкий хустку з шифону або крепдешину спробуйте зав'язати комбінованим вузлом. Візьміть його в руки, струсіть і зав'яжіть вузол в центрі так, щоб всі чотири краю вільно звисали. Конструкцію, складіть навпіл, накиньте на шию, оберніть кінці навколо неї і зав'яжіть у горла маленьким подвійним вузлом. Замаскуйте його вільним краєм каре, а центральний вузол розмістіть посередині або збоку, задрапувавши тканину навколо нього.
4
Каре з важкого шовку або атласу можна зав'язати класичним чоловічим вузлом «Аскот». Він стане оригінальним доповненням декольтована сукні або топа. Складіть хустку навпіл, накиньте на шию і зав'яжіть, розмістивши один край вище іншого. Ретельно розправте вийшов широкий вузол і закріпіть його шпилькою для краватки або нетяжелой брошкою.
5
У холодні дні хустку замінить головний убір. Складіть його навпіл і надіньте на голову, закривши лоб і підвернувши біля скронь для максимально щільного облягання. Кінці зав'яжіть ззаду маленьким вузлом. Обома руками підніміть обрамляющий особа край хустки і розправте його у вигляді капюшона, підвернувши краю всередину. Зав'язаний таким чином хустку НЕ зісковзне з голови і захистить зачіску від несподіваних поривів вітру.
Незвично зав'язаний хустку додасть яскравий і екстравагантний штрих навіть самому скромному платтю або костюму. Виберіть каре підходящого розміру і потренируйтесь перед дзеркалом, приміряючи різні варіанти. Хустку можна задрапірувати на шиї, покрити їм голову і навіть спорудити з його допомогою красиву зачіску.
Вам знадобиться
  • - хустки;
  • - шпильки.
Інструкція
1
З невеликого тонкого хустки з шовку або бавовни можна змайструвати оригінальне намисто. Складіть каре по діагоналі в вузьку стрічку. На рівній відстані один від одного зав'яжіть на хустці три вузлика. Надіньте його на шию і зав'яжіть кінці на потилиці. Розправте вийшло намисто на грудях.
2
Простий хустку, зав'язаний на голові, може виглядати дуже ефектно і незвично. Вам знадобитися два каре однакового розміру, переважно з нековзних тканин. Складіть хустки кутом і покладіть один на інший так, щоб один ліг трохи вище. Відверніть утворився кант.
3
Накиньте каре на голову і посуньте їх на лоб. Обома руками щільно притисніть тканину до скронь, оберніть кінці навколо шиї, щоб хустки щільно облягали голову. Заведіть кінці назад і зав'яжіть їх маленьким вузликом. Обома руками розправте тканину у особи, протягнувши долоні під хустку. У вас має вийти своєрідний капюшон, красиво облягаючий голову і спадаючий на плечі.
4
Волосся середньої довжини можна прикрасити широкої пов'язкою, згорнутої з набивного шовкової хустки. Складіть каре по діагоналі. Надіньте стрічку на голову - вона повинна закрити лоб. Кінці хустки зав'яжіть на потилиці, а вузол замаскуйте волоссям.
5
Не менш красиво виглядає і своєрідна романтична капелюшок з бавовняного або вискозного хустки. Виберіть однотонну тканину відповідного кольору. Складіть хустку по діагоналі, оберніть їм лоб, з'єднайте кінці на боці голови і затягніть їх тугим подвійним вузлом. Розправте утворилися складки, щоб тканина лежала ідеально рівно. Вільні кінці скрутіть, склавши з них стилізовану троянду, і закріпіть її парою шпильок.
6
З великого хустки з міцного штучного шовку або віскози можна зробити зручну пляжну сумку. Розправте тканину і зав'яжіть вузол на кожному розі. Складіть вийшла конструкцію навпіл і зв'яжіть по два кінці разом, утворивши ручки. Отриману сумку можна носити в руці або повісити її на плече.