Як відкрити жіночий клуб. створення жіночого клубу за інтересами.

Все більш актуальною проблемою стає брак спілкування, і особливо чуйно на її реагують жінки. Соціальні мережі все більше проникають в наше життя. Відкриття жіночого клубу - один із способів вирішити цю проблему.
Інструкція
1
Визначтеся з метою і місією жіночого клубу . Як вам бачиться створення такої організації? У кожної жінки є свої інтереси. Одна хоче зайнятися рукоділлям, інша - спілкуватися в цікавій компанії.
2
Подумайте про те, як на практиці будуть вирішуватися питання, пов'язані з організацією жіночого клубу за інтересами. Попередньо напишіть план розвитку, за яким будете орієнтуватися.
3
Обдзвоніть всіх своїх родичів, подружок. Розкажіть їм про свій задум і запропонуйте вступити в клуб. Так ви знайдете однодумниць. Якщо хтось із них відмовиться, чи не вмовляйте. Можливо, вони приєднаються пізніше до вас. Попросіть номера телефонів тих, хто міг би стати членом вашого клубу .
4
Створіть групи в соціальних мережах для залучення нових членів в жіночий клуб. Додайте в них докладну інформацію про створюваної організації. Вкажіть, які заходи заплановані. Надалі ви будете викладати в групи фотографії, відеоролики з заходів, обговорювати діяльність клубу . Варто відзначити, що це один з кращих способів набрати нових людей.
5
Знайдіть місце для зустрічей учасників клубу . На перший час можна збиратися вдома, якщо дозволяють умови. Коли кількість однодумниць буде великим, вам слід знайти більш просторе приміщення. Знадобиться меблі, обладнання (проектор) та інші предмети. В цьому випадку потрібно буде ввести членські внески, щоб покрити витрати.
6
Зателефонуйте тим, хто вирішив вступити в жіночий клуб. Запросіть їх на першу зустріч. Проведіть захід за чашкою чаю в невимушеній обстановці. Познайомтеся з першими членами клубу . Обговоріть питання, пов'язані з подальшою діяльністю клубу .
7
Розробіть анкети з питаннями і запропонуйте заповнити їх усім, хто хоче вступити в жіночий клуб. Обговоріть з іншими учасниками все, що надійшли про розвиток клубу . Всі рішення приймайте колегіально.