Як відключити автоматичний запуск програм. Як відключити автозавантаження tune up utilities 2012.

У процесі установки деякі програми інтегруються в автозапуск системи. Часто користувач може навіть не здогадуватися, що ці програми працюють. З часом їх може накопичитися досить багато, і комп'ютер може почати неабияк пригальмовувати. Адже ці програми використовують оперативну пам'ять і частина ресурсів процесора. Щоб звільнити ресурси комп'ютера, потрібно прибрати їх з автозавантаження.
Вам знадобиться
  • - програма TuneUp Utilities 2011.
Інструкція
1
Далі буде розглянуто процес видалення програм з автозавантаження за допомогою програми TuneUp Utilities 2011. Перевага такого способу полягає в тому, що це додаток відображає рейтинг програм авто запуск а, за допомогою якого можна визначити їх корисність.
2
Скачайте TuneUp Utilities 2011 з інтернету. Програма платна, але є пробний термін її використання. Встановіть додаток на свій комп'ютер. Запустіть його.
3
Після першого запуск а програма проведе аналіз вашої системи. По його завершенні з'явиться діалогове вікно з пропозицією оптимізувати систему. Якщо ви погодитеся на оптимізацію, то будуть виправлені помилки роботи системи, і після цього ви потрапите в головне меню програми. Якщо ви просто закриєте це діалогове вікно, то опинитеся відразу в основному меню TuneUp.
4
У головному меню програми перейдіть у вкладку «Оптимізація системи». У розділі «Зменшити навантаження на систему» є опція «Відключити авто запуск програм». Виберіть цю опцію.
5
З'явиться вікно, в якому ви побачите список всіх програм, які додані в авто запуск. Серед критеріїв програми є критерій «Корисність». Цей критерій вимірюється кількістю зірочок (від однієї до п'яти). Коли ви наведете курсор на зірочки, з'явиться число рейтингу програми . Висока корисність програм буде в антивирусах, в програмах діагностики та оптимізації.
6
Напроти кожної програми є повзунок. Перетягніть цей повзунок в інше положення. Біля програми з'явиться напис «Авто запуск вимкнений». Таким способом видаліть з авто запуск а всі непотрібні програми , залишивши тільки самі затребувані з них (рекомендується залишити антивірус і програми діагностики комп'ютера). Після здійснення всіх дій просто закрийте вікно TuneUp Utilities 2011. При наступному завантаженні операційної системи ці програми завантажуватися не будуть.