Як відключити звукову карту в bios. Як відключити інтегровану звукову карту в биосе.

На кожній материнській платі є вбудована звукова карта. В основному, такі плати досить якісні. Але якщо ви хочете використовувати ваш комп'ютер в якості музичного центру, якість звуку для вас дуже важливо, то слід встановити дискретну звукову карту. Але для початку в BIOS-меню потрібно відключити інтегровану звукову плату.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно зайти в BIOS-меню. Для цього відразу ж після включення комп'ютера (як тільки система почне завантажуватися) натисніть клавішу Del. На деяких моделях материнських плат замість цієї клавіші може застосовуватися інша. Детальніше дізнатися, за допомогою якої саме клавіші ви зможете відкрити BIOS-меню, ви можете з інструкції до вашої системної платі.
2
Після відкриття BIOS вам потрібно знайти меню, в якому ви зможете побачити список інтегрованих в материнську плату пристроїв. На різних версіях BIOS це меню може перебувати в різних розділах. Назва цього розділу також може трохи відрізнятися. Вам слід орієнтуватися на той, в якому буде слово Intergrated, тобто «Інтегровані».
3
Також знайти даний розділ вам може допомогти інструкція до материнської плати. У ній знайдіть розділ з описом BIOS-меню. Якщо ж ви після покупки комп'ютера оновлювали BIOS, то інструкція може не збігатися з його оновленою версією.
4
Після того як ви знайдете розділ з інтегрованими пристроями, ви повинні будете в ньому знайти звукову карту . Найімовірніше, цей рядок так і називається Sound Card. В цьому випадку вам потрібно орієнтуватися на слово Sound або Audio. Навпаки цього рядка є назва моделі вбудованої звукової карти. Виберіть пристрій та натисніть Enter. Після цього виберіть Disabled, що значить «Відключено».
5
Тепер вам необхідно вийти з BIOS і зберегти настройки. Для цього виберіть варіант Save and Exit. На старіших версіях BIOS при виході з'являється діалогове вікно із запитом про збереження налаштувань. Просто натисніть клавішу Y, після чого ваш комп'ютер перезавантажиться, і вбудована звукова карта буде відключена. Якщо з яких-небудь причин вам буде потрібно знову включити її, наприклад, при поломці дискретної, то змініть значення Disabled на значення Enable.
Часом користувачам стає не потрібна звукова карта в системі (особливо, якщо це вбудована звукова карта, а в системі присутній якісніша окрема). В цьому випадку, щоб уникнути конфліктів устаткування, неиспользуемое пристрій краще відключити.
Інструкція
1
Найпростіше (і надійніше) відключити вбудовану звукову карту в BIOS вашої материнської плати. Для цього зайдіть в меню налаштувань BIOS (зазвичай шляхом натискання клавіші DEL в процесі завантаження комп'ютера) і перейдіть в розділ "Integrated Peripherals" (для AWARD BIOS). Там виставте пункту "AC97 Audio Select" значення "Disabled", збережіть налаштування і перезавантажте комп'ютер.
2
Якщо з яких-небудь причин ви не хочете чіпати настройки BIOS або бажаєте відключити встановлену додатково звукову карту, то для операційної системи Windows це краще проробити такий спосіб:
3
Клацніть правою клавішею миші на значку "Мій комп'ютер", виберіть пункт "Властивості".
4
Перейдіть у вкладку "Обладнання", натисніть кнопку "Диспетчер пристроїв".
5
Знайдіть звукову карту, яку бажаєте відключити, клікніть по ній правою клавішею і виберіть пункт "відключити".
Зверніть увагу
Відключення пристроїв може негативно позначитися на загальній функціональності системи.