Як встановити кнопки.

Інтернет-простір стає все більш інтерактивним, і власники сайтів все частіше встановлюють на своїх сторінках кнопки найпопулярніших соціальних мереж і сервісів. Щоб встановити ці кнопки, вам не потрібно ніяких додаткових знань - достатньо мати під рукою потрібні коди для кожного конкретного сервісу і вставляти ці коди на сторінки вашого сайту. У цій статті ми розповімо, як встановити на сайт кнопки найпопулярніших соціальних сервісів.
Інструкція
1
Щоб відстежувати зміни свого аккаунта і завжди мати швидкий доступ до популярного сервісу Twitter, встановіть на сторінку наступний код, який дозволить відслідковувати нові ретвіти:
2
Якщо потрібно прописати іншу адресу, введіть трохи змінений і доповнений код: У цьому коді ви бачите два основних зміни - yoururl.com - це адреса, яку ви прописуєте в коді, а compact - параметр , який вказує на компактний та зменшений стиль кнопки.
3
Встановити на своєму сайті кнопки соціальних мереж ВКонтакте або Однокласники, або сервісу Google Buzz дуже просто - для цього вам потрібно зайти у відповідний розділ публікації посилань на кожному сайті і вибрати тип посилання і її вмісту, пропонований розробниками. На сайті ВКонтакте після вибору потрібної кнопки і вказівки URL сторінки для розміщення, форма сама запропонує вам потрібне посилання двох типів - залежно від того, підтримує ваш сайт JavaScript чи ні.
4
Щоб розмістити кнопку сервісу Google Buzz, встановіть наступний код на сайт:
5
Ще простіше встановити на свою сторінку кнопку, що дозволяє поділитися вашої інформацією з користувачами мережі Facebook. Для цього просто вставте в код сторінки наступне: