Як включити визначник на Panasonic. panasonic kx-a143rub налаштувати визначник номера.

Автоматичний визначник номера на стаціонарному телефоні дозволяє не тільки дізнатися, хто дзвонить вам в даний момент, але і переглянути всі номери телефонів, з яких вам дзвонили у вашу відсутність. Це досить зручна функція як для домашнього, так і для офісного телефону.
Вам знадобиться
  • - телефон Panasonic.
Інструкція
1
Увійдіть в меню телефону, щоб включити АОН, виберіть пункт "Налаштування базової станції», потім виберіть «Автоматичний визначник номера». Перебуваючи в цьому меню, наберіть з клавіатури цифри 255. На екрані з'явиться пункт «автоподнятія» - натисніть «Вкл».
2
Активуйте функцію автоподнятія для включення визначника. Для цього перейдіть в меню і виберіть «Налаштування бази». Натисніть клавішу 3. Потім введіть пін-код (за умовчанням це 0000). Потім послідовно натисніть цифри 5 і 2. При надійшов вхідному дзвінку натисніть кнопку виклику один раз, щоб визначився номер, а другий раз для початку розмови.
3
Налаштуйте автоматичний визначник номера в телефоні Panasonic 325й моделі. Увійдіть в режим «Налаштування бази» телефону. Потім виберіть пункт «АОН", клацніть «Оk». Далі за допомогою джойстика Прокрутіть вниз до появи на екрані риси. Наберіть послідовно цифри 255. Натисніть «Оk». Потім в меню оберіть опцію «Автополученіе». Потім клацніть по кнопці «Оk».
4
Виберіть положення «Включено», натисніть «Оk». Потім виберіть режим «АОН», встановіть кількість цифр - 7. Далі виберіть число запитів сигналу - 5 (максимальне). Встановіть тривалість сигналу запиту - 100 мс (мінімальне значення). В опції «Затримка відповіді на виклик» виберіть 100 мс.
5
Встановіть в поле «Кількість дзвінків» значення 1. Насправді, номер визначається після трьох або двох дзвінків, тобто після спрацьовування автоматичного визначника номера. Коли ви телефонуєте на телефон з АВН таке перемикання чутно в трубці. На цьому настройка АОН завершена. Також ви можете підключити у свого оператора телефонного зв'язку послугу CallerID, щоб доповнити АОН.
6
Перейдіть в меню телефону, виберіть «Налаштування бази», введіть 0000, потім виберіть «Інше», потім «Зміна пін-коду», наберіть комбінацію цифр 726276647, потім впишіть код EEPROM8 і 007R5 F-06.