Як обнулити налаштування телефону Nokia. Як скинути нокиа 5800 на заводські настройки.

Скидання налаштувань телефону означає його переведення у стан, в якому він був випущений з виробництва. Це необхідно використовувати в тому випадку, коли ви хочете видалити всі дані користувача з телефону (фотографії, звуки, відео, програми, ігри, закладки інтернету).
Інструкція
1
Спробуйте перед форматуванням телефону Nokia виконати наступне: вимкнути, вийняти, поставити батарею і включити його, потім вимкнути і дати полежати без батареї близько тридцяти хвилин. Увімкніть телефон без картки пам'яті і сім карти. Увімкніть його з зарядним пристроєм.
2
Якщо ці дії вам не допомогли, виконайте скидання налаштувань. Це потрібно робити тільки в тому випадку, якщо іншими способами реанімувати ваш телефон не вийшло і іншого виходу у вас немає. Виконайте форматування перед продажем, щоб повністю його очистити, або коли він сильно глючить. Скидання налаштувань до заводського стану може допомогти вирішити проблему.
3
Наберіть на телефоні код * # 7780 #, щоб відновити вихідні настройки телефону . Будуть стерті всі настройки інтернету, підсвічування, дисплея, але інформація втрачена не буде. Збережіть всю інформацію, яку ви хочете використовувати в подальшому, на комп'ютер.
4
Потім виконайте обнулення налаштувань Nokia. Для скидання до заводського стану скористайтеся кодом * # 7370 #. У цьому випадку пам'ять телефону буде повернута у вихідне положення, весь контент (музика, фотографії, картинки, повідомлення) і додатки втечуть.
5
Скористайтеся іншим способом, якщо попередні кроки нічого не змінили або коли телефон не включається. На вимкненому телефоні натисніть одночасно три клавіші: зелену (відправлення виклику), трійку і зірочку.
6
Не відпускаючи ці кнопки, натисніть кнопку включення мобільного телефону . Потім дочекайтеся, поки появістя заставка з написом Nokia або повідомленням про форматування. Цей спосіб також переведе телефон в заводський стан - будуть видалені додатки, контент і файл, який зберігає пароль вашої карти пам'яті, якщо він був встановлений. При запиті на форматування телефону введіть пароль, за замовчуванням це 12345.
Зверніть увагу
Збережіть потрібні вам дані з телефону на комп'ютер перед обнуленням налаштувань.