Як створити віртуальний принтер.

Віртуальним принтером є програма, яка функціонує як простий драйвер друкувального пристрою. Але на відміну від нього, вона не посилає друк файлу на реальний принтер, а обробляє графічні дані. Таким чином, за допомогою технології віртуального принтера можна конвертувати один формат документа в інший. Власне, для конвертації документів і застосовується дана технологія.
Вам знадобиться
  • - програма PDFCreator;
  • - програма RiDoc.
Інструкція
1
Оскільки дуже часто віртуальний принтер потрібно для перетворення різних типів файлів у формат PDF, він і буде розглянутий для вирішення даного завдання. Для початку вам необхідно скачати з інтернету додаток під назвою PDFCreator. Програма є повністю безкоштовною і її легко можна знайти в інтернеті. В процесі установки можна вибрати мову інтерфейсу програми.
2
Після установки запустіть програму. Відкрийте документ, який вам потрібно перетворити в графічний. Натисніть «Файл». Далі виберіть «Друк», потім у списку принтерів - PDFCreator. Наступного вікні клацніть по «Зберегти». Виберіть папку для збереження файлу. Чекайте. Через кілька секунд ваш документ буде перетворений в PDF-формат.
3
Ще одна програма для створення віртуальних принтерів називається RiDoc. Знайдіть її в інтернеті, скачайте і встановіть на жорсткий диск комп'ютера. Для установки цієї програми потрібно, щоб на вашому комп'ютері був встановлений пакет Microsoft Office. Перезавантажте комп'ютер. Тепер віртуальний принтер інтегрований в меню програми Microsoft Office.
4
Тепер більш докладно по роботі віртуального принтера. Наприклад, у вас є документ, який ви хочете перетворити в графічний формат за допомогою віртуального принтера. Відкрийте його за допомогою одного з компонентів програми Microsoft Office. Наприклад, для відкриття документа в форматі Word необхідно, відповідно, використовувати компонент Microsoft Office Word.
5
Далі в меню програми виберіть «Файл», потім - «Печать». У списку принтерів виберіть RiDoc. Після цього відправте документ на друк. Через кілька секунд відкритий вами документ буде перетворений в графічний. За допомогою меню віртуального принтера ви зможете також налаштувати багато параметрів, наприклад, відрегулювати розмір зображення, його якість та ін.