Як включити на комп'ютері сплячий режим.

Якщо вам необхідно на деякий час залишити комп'ютер, то зовсім не обов'язково його вимикати. Можна просто перевести комп'ютер в сплячий режим. Вихід з нього відбувається протягом всього декількох секунд. До того ж у цього режиму є одне дуже вагоме перевага: при переході в нього не потрібно закривати працюючі програми та програми.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Спочатку буде розглянуто процес переходу в сплячий режим на операційній системі Windows XP. Врахуйте, що для включення сплячого режим а на системному диску Вашого комп'ютера повинно бути вільно мінімум десять відсотків простору, інакше користуватися даною опцією ви не зможете.
2
Для початку необхідно активувати цю опцію операційної системи. Для цього натисніть по порожньому ділянці робочого столу правою кнопкою мишки. З'явиться контекстне меню, в якому виберіть «Властивості». У виниклому вікні клацніть по вкладці «Заставка». Знизу вікна, що з'явилося знаходиться кнопка «Харчування». Натисніть по цій кнопці. Далі перейдіть у вкладку «Сплячий режим ». Після цього встановіть прапорець навпроти рядка «Дозволити використання сплячого режим а».
3
Тепер потрібна вам опція активована. Відповідно, можна і комп'ютер увійде в режим . Для цього натисніть кнопку «Пуск». Далі виберіть «Вимкнути». Як ви помітите, у вікні немає кнопки «Сплячий режим », є тільки «Режим режим ». Не плутати дані режим и - це різні речі. У цьому вікні натисніть кнопку Shift.
4
Після цього ви побачите, що замість чекаючего режим а тепер з'явився «Сплячий режим ». Для виходу з нього вам потрібно натиснути кнопку включення на вашому системному блоці. На деяких моделях материнських плат вивести комп'ютер із сплячого режим а можна простим натисканням будь-якої кнопки на вашій клавіатурі.
5
В операційній системі Windows 7 сплячий режим замінений глибокого сну. Різниця полягає в тому, що після переходу комп'ютера в «сон» дані записуються на жорсткий диск, а не в оперативну пам'ять. Після виходу з «сну» дані відновлюються. Для переходу в сплячий режим на цій операційній системі натисніть «Пуск». Наведіть курсор на стрілочку біля «Вимкнути». Далі в списку виберіть «Сон». Після цього ваш комп'ютер буде переведений в режим глибокого сну.