Як здати аналіз сечі на стерильність. аналіз сечі на стірільное для вагітних.

Посів сечі на стерильність призначається при підозрі на інфекцію сечовивідних шляхів. Аналіз дозволяє виявити збудника хвороби, а згодом оцінити ефективність проведеної терапії.
Інструкція
1
Посів на стерильність може бути призначений після отримання поганих результатів загального аналізу сечі . На інфекцію сечовивідних шляхів може вказувати бактериурия і лейкоцитурія (наявність бактерій та лейкоцитів у зразку). Крім того, аналіз проводиться при поперекових болях, прискорене і хворобливе сечовипускання, а також після курсу лікування сечової інфекції.
2
Здавайте тільки першу ранкову сечу. Вона більш концентрована, тому результат дослідження є достовірним. Збору аналізу повинен передувати 4-х годинний спокій. В цей час не можна приймати їжу, пити і ходити в туалет.
3
Простерилизуйте тару, яку ви будете використовувати для збору сечі . Краще, якщо це буде скляна банка з широкою шийкою. Не менш зручні і одноразові пластикові контейнери, які є у вільному продажу в більшості аптек. При їх використанні ніяких додаткових маніпуляцій не потрібно.
4
Щоб результат аналізу був точним, необхідна не тільки стерильність тари, а й чистота статевих органів. Якщо в зразок потраплять бактерії сальних залоз, ви отримаєте недостовірний результат. Це послужить підставою для призначення лікування, яке у вашому випадку буде абсолютно непотрібно. Щоб уникнути цього промийте теплою проточною або кип'яченою водою статеві органи, ретельно промийте шкірні складки. Не використовуйте мило, воно також може вплинути на результат.
5
Зберіть середню порцію сечі . Для цього першу порцію сечі злийте в унітаз, потім підставте контейнер і продовжите сечовипускання. Остання струмінь також повинна бути направлена в унітаз.
6
Щільно закрийте контейнер з сечею і протягом двох годин доставте його в лабораторію. Зразок не підлягає тривалому зберіганню, так як це може спотворити результат.