Як вибрати сидіння для унітазу. сидіння для унітазу Як вибрати.

Вибір унітазу - завдання не з легких. Наскільки правильно буде підібраний цей сантехнічний прилад, настільки комфортно будуть проводити час на ньому всі члени вашої родини. Не менш серйозно слід поставитися і до вибору сидіння для унітазу, яке повинно не тільки відповідати загальному стилю інтер'єру туалету, але і бути якісним, міцним і зручним.
Інструкція
1
При виборі сидіння для унітазу зверніть увагу на його жорсткість. Віддайте перевагу більш міцною і довговічною кришці. Більш зручними вважаються напівтверді сидіння, але вони вельми недовговічні, тому часто прогинаються і ламаються.
2
Обов'язково огляньте зовнішню поверхню сидіння для унітазу . Вона повинна бути гладкою і рівною, без всяких зазубрин, здуття, напливів та тріщин, відшарування покриття.
3
Якщо вас сильно дратує звук вдаряється об сидінні унітазу кришки, придивіться до моделей, оснащеним мікроліфтом, спеціально призначеним для того, щоб кришка унітазу опускалася на його сидінні плавно і м'яко.
4
Існують сидіння для унітазу з антибактеріальним покриттям, що забезпечує захисний ефект і дозволяє утримувати кришку унітазу в ідеальній чистоті.
5
Якщо ви хочете надати своєму унітазу неймовірною оригінальності та унікальності, зверніть увагу на електронні сидіння, що володіють крім антибактеріальних властивостей функцією підігріву та автоматичного закривання.
6
Дуже важливо при виборі сидіння для унітазу не помилитися з його розмірами. Для цього на картоні, ватмані або шматку старих шпалер обрисуйте контур унітазу разом з отворами для кріплення сидіння. Крім цього, на всякий випадок сфотографуйте унітаз і його верхню частину його чаші з різних сторін.
7
За допомогою такого паперового шаблону ви без проблем оберете сидінні, найбільш підходяще для вашого унітазу . Зверніть увагу і на те, що сподобалася вам кришка повинна повністю перекривати контур чаші унітазу не менше ніж на півсантиметра.
8
Сучасні сидіння для унітазу можуть бути самих різних форм і кольорів. А деякі моделі прикрашені оригінальними малюнками і цікавими аплікаціями.