Як зменшити яскравість.

Правильно налаштована яскравість екрану вашого комп'ютера - запорука комфортної роботи і м'якого впливу на зір. Занадто сильна яскравість може привести до головних болів, втоми очей і загальної втрати працездатності, а також невірна настройка яскравості дає невірне відображення квітів на екрані, що особливо невигідно, якщо ви працюєте в сфері дизайну, реклами або відеомонтажу. Яскравість екрану можна відрегулювати самостійно, встановивши найбільш комфортні і правильні її значення.
Інструкція
1
Відкрийте в системі розділ елементів управління яскравістю і контрастністю екрану. Знайдіть ці елементи управління, відкрийте вікно налаштувань і регулювань, а потім налаштуйте контрастність і яскравість, залежно від того, який саме у вас тип монітора.
2
Якщо у вас стандартний монітор з променевою трубкою (ЕПТ), встановіть максимальне значення контрастності. Якщо монітор рідкокристалічний (LCD) - знайдіть значення контрастності, яке встановлено за умовчанням як заводського параметра.
3
Потім проведіть настройку яскравості за таким же принципом, не роблячи її занадто низькою і не роблячи занадто високою. Відкрийте параметр «Яскравість» в екранному меню - часто на звичайних настільних моніторах меню яскравості викликається кнопками на передній панелі монітора.
4
Якщо ви хочете відрегулювати яскравість на ноутбуці, натисніть клавішу Fn, активирующую додаткові функції, і утримуючи цю клавішу, натискайте кнопки, клавіатури, на яких є значки зменшення та збільшення яскравості.
5
Щоб зменшити занадто велику яскравість, кілька разів натисніть на клавішу зменшення, поки рівень яскравості екрану не стане оптимальним і комфортним для роботи за комп'ютером.
6
Також ви можете використовувати в якості орієнтира для регулювання яскравості і контрастності яке-небудь зображення, на якому є темний фон і темний об'єкт на цьому фоні. При вірно налаштованої яскравості і контрастності об'єкт буде видний на тлі, і не буде зливатися з ним.