Як очистити клей з джинсів.

При неакуратному використанні клею на джинсах можуть з'явитися складні плями. Ситуація ускладнюється, якщо клей встиг засохнути. Ви можете в домашніх умовах повернути джинсам охайний вигляд або звернутися в хімчистку.
Вам знадобиться
  • Спеціальний засіб для видалення клею, оцет, медичний спирт, плямовивідник, очищений бензин, нашатирний спирт.
Інструкція
1
Покладіть забруднені джинси в поліетиленовий пакет і помістіть в морозильну камеру. Залиште на кілька годин. Після закінчення цього часу дістаньте одяг і видаліть пляма від клею за допомогою ножа або металевої пилки для нігтів. Будьте вкрай обережні, щоб випадково не пошкодити тканину. Після виперіть джинси в пральній машинці з порошком для жирних плям при температурі 60оС.
2
Купіть в господарському магазині або великому супермаркеті засіб для видалення клею. Нанесіть невелику кількість препарату на забруднену ділянку вироби і зачекайте деякий час. Перед використанням уважно вивчіть інструкцію або порадьтеся з продавцем.
3
Покладіть зіпсовані джинси в таз з гарячою водою. Також можете додати невелику кількість прального порошку або засоби для миття посуду. Залиште на 1-2 години. Коли клей розм'якшиться, видаліть його щіткою. Потім промийте слід від плями під струменем проточної води і виперіть джинси як звичайно.
4
У склянці теплої води розмішайте 1 столову ложку оцту. Замочіть зіпсовану ділянку вироби в отриманому розчині на 40 хвилин. Потім почистіть пляма від клею щіткою до повного зникнення. Виперіть джинси в теплій мильній воді. Таким способом можна вивести свіжа пляма від супер-клею.
5
Промийте пляма від клею ПВА під струменем теплої води. При необхідності можете запрати джинси з плямовивідником або господарським милом. Застарілі плями вимагають додаткової обробки. Змочіть ватяний диск в оцті або медичному спирті і прикладіть до забрудненого ділянці. Через деякий час відчистите пляма щіткою.
6
Використовуйте очищений бензин для видалення слідів від клею «Момент». Розчинник можна купити в будівельному або господарському магазині. Промокніть пляма ватним диском, змоченим в бензині. Залиште в такому положенні на 10-15 хвилин. Після механічно видаліть краплі клею. Якщо після видалення плями залишилися жирні розводи, скористайтеся нашатирним спиртом або засобом для миття посуду. Промийте тканину під струменем проточної води і виперіть з порошком для жирних плям.