Як оплатити "Скайп" -розмова. Як Оплот скайп з рахунку на мобільнику.

Skype є досить популярним сервісом для спілкування. Він надає можливість не тільки спілкуватися в чаті або розмовляти за допомогою веб-камери, але і здійснювати дзвінки на мобільні та стаціонарні телефони. Ряд послуг системи є платним, тому для того щоб ними скористатися, необхідно поповнити свій рахунок в Skype.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://www.skype.com або запустите програму Skype. У першому випадку необхідно натиснути на кнопку «Поповнити рахунок», а в другому вибрати в меню пункт «Внести гроші на рахунок».
2
Оберіть суму поповнення та натисніть кнопку «Далі». Заповніть ваші дані для розрахунків. Вкажіть ім'я та прізвище, адресу проживання та поштовий індекс. Після цього натисніть кнопку «Далі». Виберіть метод оплати.
3
Сплатіть розмови в Skype за допомогою карт Diners, MasterCard і Visa. Введіть ім'я власника, вкажіть номер і термін дії. Введіть перевірочний код, який являє собою три останніх цифри, надруковані на поле підпису на звороті карти.
4
Після цього натисніть кнопку "Купити". Обробка платежів відбувається в системі «Bibit Global Services», тому вам не потрібно відкривати додаткові рахунки. Пам'ятайте, що даний спосіб поповнення має ряд обмежень, пов'язаних із захистом від шахрайства. Приміром, одна карта може використовувати для поповнення рахунку тільки одного користувача Skype.
5
Скористайтеся гаманцем «Яндекс.Деньги» для поповнення рахунку в Skype. В цьому випадку система вас переадресує на сайт «Яндекса», де необхідно ввести свій платіжний пароль. Вкажіть суму поповнення та натисніть оплатити. Гроші надійдуть на ваш рахунок практично миттєво.
6
Запустіть програму WM Keeper, щоб внести гроші на рахунок Skype. Виберіть в меню плати розділ «Телефонія» і натисніть на кнопку «Покупка кредитів Skype». Вкажіть суму поповнення та натисніть «Оплатити». Перевірте, що зазначена сума надійшла на ваш рахунок.
7
Внесіть кошти на рахунок в Skype за допомогою системи PayByCash або Moneybookers. Даний спосіб підходить тільки для тих, хто володіє додатковим рахунком в даних сервісах. Заповніть платіжну форму і підтвердіть переказ грошей.