Як зробити калібрування.

Якщо ви працюєте з графічними програмами, займаєтеся дизайном, редагуєте відеозаписи і фотографії - для вас особливо важливим є те, як ваш монітор передає кольору. Коректність передачі кольору - запорука коректності вашої візуальної роботи та її адекватної оцінки і сприйняття. Якщо ви тільки починаєте отримувати знання в області обробки фотографій і роботи в Photoshop або Corel, вам потрібно відкалібрувати свій монітор, переконавшись в його вірної передачі кольору.
Інструкція
1
Є кілька різних способів відкалібрувати передачу кольору монітора. Самий дорогий спосіб - це придбання спеціального високоточного калібратора, який підключається до комп'ютера і дає максимально якісну калібрування. Однак далеко не всі мають можливість купити такий калибратор і оплатити програмне забезпечення, необхідне для його роботи.
2
Більш доступний і простий спосіб - використання різноманітних програм для калібрування монітора, у тому числі тих, які поставляються з вашої відеокартою. Мінус такого методу калібрування - недостатня чіткість і точність результату, але за відсутністю кращого варіанту можна скористатися будь-якою програмою з подібних - наприклад, Atrise Lutcurve.
3
Ця програма коректує колірне зображення на екрані відповідно до галузі сірого, до якої чутливий людське око. Програма досить якісно виправляє неточності передачі кольору в зображенні і робить ваш монітор комфортним для роботи.
4
Робота з програмою не повинна викликати у вас труднощів завдяки зрозумілому інтерфейсу і можливості перевести управління на російську мову.
5
За допомогою програми ви можете добитися потрібних технічних характеристик монітора - гами від 0,1 до 5,0, колірної температури в 6500 К, рівня світності 80 та інших важливих параметрів.