Як повернути тканинам колір. Як відновити білий колір одягу.

Поступово речі тьмяніють і набувають несвіжий вигляд. Пов'язано це і з пранням одягу, і з вплив на тканину сонця. Повернути первісний вигляд можна і в домашніх умовах, якщо, звичайно, у вас виріб не з делікатною тканини. В іншому випадку можна тільки нашкодити. Але ж ходити в вицвілій одязі все одно неможливо, тому сміливо приступайте до експериментів.
Інструкція
1
Купуйте порошок, який має ефект відновлення кольору. Він не забарвлює матеріал, а діє трохи інакше. Його формула розроблена так, щоб розплутувати Скачаємо ворс на одязі, який і надає сіруватий і несвіжий відтінок. Ефект з'явиться вже через 3-5 прань. Особливо добре порошок впливає на шерсть і шовк. Звичайно, це залежить і від відсотка зносу виробу, але в будь-якому випадку спробувати його в дії варто.
2
Поперіть вицвіле виріб з новим аналогічного кольору. Під час линьки оновиться колір у тканини. Але щоб це сталося рівномірно, в середині циклу зупиніть машинку і залиште речі замоченими на 30-60 хвилин. Після закінчення цього часу включіть ту ж програму. Цей спосіб не можна використовувати для освіження кольору у делікатних тканин.
3
Пошукайте в магазинах вашого міста спеціальну фарбу для тканини. Виберіть відповідного кольору або на кілька тонів темніше (світліше). Спосіб використання уточніть в інструкції, адже він може відрізнятися у різних виробників. Ретельно розчиніть фарбу в потрібній кількості води і тільки потім занурюйте річ. Ефект закріпіть за допомогою підкисленою оцтом води.
4
Якщо у вас посерели світлі речі, то вдамося до допомоги кисневого відбілювача. Він видалить сторонній відтінок і злегка освітлить матеріал. Будьте обережні, даний вид відбілювача хоч і щадний, але краще не використовуйте його для освітлення шовку та аналогічних матеріалів.
5
Зверніться в хімчистку, якщо всі дії виявилися безрезультатними. Вам відновлять колір одягу з урахуванням ваших побажань. Варто відзначити, що в руках професіоналів ваш одяг в повній безпеці, адже в домашніх умовах ви не можете самостійно оцінити той чи інший спосіб, який повертає колір.
Корисна порада
Стирайте кольорові речі порошком з позначкою Color - так ви зможете уникнути втрати кольору.