Як змусити людину вчитися.

Підвищення кваліфікації є необхідною умовою для працівника будь-якій області діяльності. Адже сучасні технології розвиваються дуже швидкими темпами, і працюючий по старинці людина має всі шанси на заміну більш «просунутим» фахівцем.
Інструкція
1
Якщо людина вперто відмовляється від підвищення кваліфікації, з'ясуйте причини такого «небажання». Можливо, він просто не розуміє всієї необхідності придбання нових знань або не збирається працювати за даною спеціальністю в подальшому. А, можливо, у нього тимчасові проблеми в родині, і нічого особистого проти навчання він не має.
2
Проводите семінари серед колег і підлеглих, присвячені інноваційним технологіям, методам і прийомам роботи. Створюйте атмосферу пізнання в колективі, дух творчості і розумного суперництва. Підкреслюйте, що вам потрібні грамотні, розуміючі сучасну ситуацію в галузі працівники. Приводьте в приклад тих, хто вже закінчив курси і підвищив свою кваліфікацію, підкреслюйте можливість зростання і просування по кар'єрних сходах.
3
Створюйте стимулюючі умови для працівників, які прагнуть підвищувати свій професійний рівень. Це можуть бути як матеріальні заохочення, так і інші методи, наприклад, оснащені сучасним обладнанням умови праці.
4
Відправляйте працівників на справді вартісні курси, що не вибирайте їх формально, «для галочки». Курси підвищення кваліфікації повинні дати людині нові знання та вміння в області його діяльності.
5
Скористайтеся заходами покарань та штрафних санкцій для працівників, які не бажають підвищувати свою кваліфікацію. Це можуть бути обмеження в наданні будь-яких відгулів, пільг, додаткових виплат і пр.
6
Вказуйте одним з пунктів трудового договору можливість навчання на курсах підвищення кваліфікації. Якщо працівник буде порушувати цей пункт, повідомте йому, що договір може бути розірваний.
7
Враховуйте, що від подібних курсів, особливо якщо вони проводяться в іншому місті або країні, мають право відмовитися вагітні жінки та службовці, у яких є маленькі діти.
Москва, мабуть, є найбільш престижним містом для студентів Росії в плані отримання освіти. Тут зосереджені університети, інститути, технікуми і коледжі всіх можливих напрямків. Деяким вузьких спеціальностях можна навчитися тільки в столиці.
Інструкція
1
Розгляньте найбільш престижні варіанти для навчання. Звичайно, в деякі університети, інститути та академії конкурс величезний, а позабюджетні місця досить дороги, проте, чому б не спробувати щастя, якщо відчуваєте в собі сили? Провідним вузом Росії в області менеджмент-освіти є Державний університет управління (ГУУ). Найбільш відомим і престижним класичним університетом країни є МГУ. Тут готують математиків, економістів, фізиків, хіміків, біологів, географів, філософів, філологів та інших фахівців. Бажають отримати престижний диплом з технічних спеціальностей можуть розглянути варіант навчання в Московському державному технічному університеті імені Баумана.
2
Якісна вища освіта можна отримувати і в інших навчальних закладах, багато з яких за престижністю не поступаються вищезгаданим. Добру економічну освіту дають у Вищій школі економіки і в Російському економічному університеті ім. Плеханова. Гуманітарним наукам можна навчатися в Російському державному гуманітарному університеті. Багато найкращі лікарі країни вийшли зі стін Російського державного медичного університету. Майбутні фінансисти зможуть добре вивчити свою спеціальність у Фінансовому університеті при Уряді РФ.
3
Вужчі спеціальності можна також отримати в московських вузах. Академія зовнішньої розвідки підготовляє безстрашних фахівців, готових ризикувати життям на благо вітчизни. Музикантів готують в Академії хорового мистецтва, в Московській державній консерваторії і в Російській академії музики. Якщо ж ви вирішили присвятити своє життя духовному розвитку, можливо, вам варто вчинити в Библейско-Богословський інститут або в Російський православний університет.