Як зняти обмеження файлової системи. Як зняти обмеження за часом.

Деякі файлові системи мають певні обмеження. Наприклад, якщо на вашому комп'ютері встановлена FAT, то ви не зможете записати або завантажити з інтернету на жорсткий диск файл, розмір якого перевищує чотири гігабайти. Зняти обмеження копіювання і запису файлів можна шляхом конвертації файлової системи в NTFS.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows;
  • - програма Norton PartitionMagic 8.0.
Інструкція
1
Варіант конвертації стандартними засобами операційної системи . Натисніть «Пуск», далі - «Всі програми". Виберіть «Стандартні програми». У стандартних програмах клікніть по «Командний рядок».
2
Спочатку буде розглянуто випадок конвертації системного диска. Для цього в командному рядку введіть C:/FS: NTFS. Якщо ваш системний розділ має іншу букву, то, відповідно, замість С потрібно ввести її. Після введення команди натисніть клавішу Enter. З'явиться повідомлення, що системний розділ зараз використовується, і конвертація буде можливо при наступному запуску системи . Натисніть Y. Перезавантажте ваш комп'ютер.
3
Після перезавантаження розділ почне конвертуватися. Після завершення конвертації комп'ютер перезавантажиться ще раз. При його наступного запуску у вас буде файлова система NTFS. Відповідно, всі обмеження будуть зняті.
4
Що стосується перетворення інших розділів, то просто перед командою/FS: NTFS поставте потрібну букву. При цьому перезавантаження може не знадобиться.
5
Як альтернативу стандартному способу можна використовувати програму Norton PartitionMagic 8.0. Скачайте її з інтернету і встановіть на свій комп'ютер. Запустіть програму. Ви побачите в головному меню список всіх розділів жорсткого диска.
6
Натисніть по букві розділу, який ви хочете перетворити, правою кнопкою мишки. В контекстному меню виберіть «Перетворити». У вікні відзначте пункт NTFS і натисніть ОК. Розпочнеться процедура конвертації файлової системи . Комп'ютер перезавантажиться, і ваша файлова система буде перетворена. Обмеження за розміром файлів будуть зняті.
Корисна порада
Конвертація розділу в файлову систему NTFS ні в якому разі не означає, що його потрібно буде форматувати. Так що можете не побоюватися втрати інформації. Це безпечна процедура.