Як організувати навчання персоналу. посвідченням НАКС.

Навчання співробітників - важливе завдання для будь-якої компанії. Постійно з'являються нові методики і технології, і якщо фірма хоче зберегти своє місце на ринку товарів чи послуг, вона повинна швидко орієнтуватися в мінливих умовах. Персонал в цьому сенсі - основний ресурс, і вчити його необхідно постійно. Способи навчання можуть бути різними, це залежить від завдань, які вирішує підприємство.
Вам знадобиться
  • Аналітичні дані про кваліфікацію персоналу.
Інструкція
1
Представники цілого ряду професій повинні через певний термін підвищувати кваліфікацію на курсах. Цієї форми навчання ніхто не відміняв. Лікарі, середній медперсонал, педагоги та працівники культури відправляються вчитися регулярно. Однак навіть в бюджетних установах можуть бути й інші форми навчання, в тому числі і без відриву від виробництва - семінари, вебінари, майстер-класи, тренінги. Всі ці форми можна застосувати й у комерційних фірмах. Але спочатку визначте, чого ви хочете домогтися від працівників. Предметом вивчення може бути не тільки нова технологія, але і способи спілкування з клієнтами або партнерами по бізнесу. Різні завдання вимагають і різних підходів.
2
Якщо ви хочете вивчити і впровадити нову технологію, виберіть одного або декількох працівників, котрі домоглися в даній сфері найбільших успіхів. Запропонуйте їм пройти курси або взяти участь в семінарах з даної теми. Немає ніякої необхідності відправляти на курси весь колектив. Найбільш просунуті співробітники можуть стати вашими помічниками.
3
Виберіть відповідні курси. Це можна зробити через інтернет, вийшовши на сайт розробника технології. Там ви можете знайти необхідні відомості про час, місце і вартості курсів або семінару. Поясніть тим, кого ви зібралися туди направити, як ви припускаєте впроваджувати дану технологію і яка в цьому зв'язку їх власна задача. Вони повинні вивчити предмет, підготувати необхідні матеріали для наступних «круглих столів» та майстер-класів. Розкажіть, що надалі їм належить передавати свої знання іншим. Вибирайте таких співробітників, які не тільки розбираються в предметі, але і володіють деякими педагогічними здібностями.
4
Після повернення з курсів організуйте лекції, майстер-класи та семінари для всього колективу або окремих підрозділів. Допоможіть скласти план занять, підготувати наочні посібники та технічні засоби. На першій лекції поясніть колективу, навіщо потрібна дана технологія, яку вигоду від її впровадження отримає фірма і кожен із співробітників. Якщо тема вимагає навчання по групах, порадьтеся з менеджером з персоналу, як краще розділити колектив. Складіть графік занять в кожній групі.
5
Навчання може відбуватися і у формі тренінгу. Його краще проводити прямо на підприємстві, оскільки це дасть можливість врахувати специфіку конкретної фірми та її завдання. Знайдіть фахівця, поясніть йому, чого ви хочете від колективу. Як правило, за допомогою тренінгів персонал вчиться спілкуватися з клієнтами, партнерами і постачальниками. При такій формі навчання співробітник аналізує різні ситуації, які можуть виникнути під час роботи, і вчиться з ними справлятися. Найстрашніше ж головне - він розуміє, що подібні проблеми виникають не тільки у нього, що це - одна зі сторін його роботи, з якою необхідно навчитися справляться.Подобние ж завдання вирішують ділові ігри і моделювання ситуацій. В деяких випадках доцільно проводити саме їх, наприклад, якщо всі співробітники постійно роблять одну і ту ж помилку в спілкуванні з клієнтом. Подібні форми дозволяють співробітникам поглянути на особливості своєї поведінки з боку, тобто побачити своїми очима, що вони роблять не так.
Проведення тренінгів із найрізноманітніших дисциплін вже давно перестало бути екзотикою. Курси йоги та психологічної підготовки, навчання навичкам самооборони, масажу і багато чому іншому - подібні послуги користуються цілком заслуженою популярністю. Організація тренінгів є не надто складним завданням, приносячи при цьому цілком пристойний дохід.
Інструкція
1
Першим питанням, яке ви повинні вирішити при організації тренінгу, буде вибір ведучого. Тут два варіанти: або ви ведете курси самі, якщо є фахівцем в галузі тих знань, яким мають намір навчати, або вам доведеться наймати інструктора.
2
Якщо ви збираєтеся викладати самі, вам залишається вирішити три основних організаційних питання. Перший - наявність відповідних дозволів на право викладання і ведення комерційної діяльності. Другий - підбір приміщення для проведення занять. І третій - наявність необхідного обладнання та методичних матеріалів.
3
Для отримання права викладати ви повинні володіти документами, підтверджуючими вашу кваліфікацію. Добре, якщо це будуть документи державного зразка. Крім того, ви повинні зареєструватися хоча б в якості індивідуального підприємця.
4
Вибір приміщення залежить від вартості оренди, виду проведеного тренінгу та кількості учасників. Плануючи тренінг, оцініть співвідношення витрат і передбачуваних доходів. Скільки коштуватиме оренда приміщення? Скільки учасників буде присутній на тренінгу? Яку суму людина готова за нього заплатити? Які податки доведеться сплатити з зібраних коштів? Провівши подібні підрахунки, ви зможете грамотно спланувати фінансову складову підготовлюваного заходу.
5
Обладнання та методичні матеріали теж грають дуже важливу роль. Якщо заняття проходять в приміщенні, повністю відповідному виду тренінгу, що має все необхідне обладнання та методичні матеріали, вас майже напевно чекає успіх.
6
Досить важливою складовою успіху є грамотна реклама. Розміщуйте її в газетах і на місцевому телебаченні. Не варто розвішувати оголошення про проведеному тренінгу на парканах і рекламних щитах. Текст газетних оголошень повинен бути грамотно написаний і повідомляти про те, чого може навчитися учасник вашого тренінгу.
7
Якщо ви не плануєте вести тренінг самі, знайдіть одного або декількох інструкторів. У кошторисі витрат необхідно передбачити оплату їх послуг. Якщо тренінг планується проводити на постійній основі, інструкторів можна залучити до пошуку клієнтів - за кожного приведеного на тренінг учасника вони будуть, крім основної зарплати, додатково отримувати до 25% від оплаченої клієнтом вартості навчання.
8
Пам'ятайте про те, що головною умовою успішності тренінгу є рівень викладання. Якщо випускники ваших курсів задоволені обсягом і якістю отриманих знань, вам забезпечений приплив нових слухачів.
9
В тому випадку, якщо ви є організатором тренінгу, ви завжди зможете вигідно продати цей бізнес і зайнятися здійсненням нового проекту. Такий вид діяльності - організація і продаж тренінгів в різних містах - може стати для вас основним.