Як зберігати домашню локшину.

Приготувати домашню локшину дуже просто, і це але займає багато часу. Особливо якщо у вас немає машинки для пасти і вам доводиться розгортати тісто вручну. У такій ситуації, звичайно ж, зручніше зробити багато локшини, але тоді виникає питання - як її зберігати? Це залежить від того, на який термін ви розраховуєте.
Інструкція
1
Організуйте місце для сушіння вашої локшини. Найзручніший варіант - спеціальні стійки. На них можна сушити не тільки локшину , але і пласти тіста для лазаньї, тоненьку пасту та інші макаронні вироби. Якщо у вас немає таких стійок, повісьте на спинки декількох стільців чисті лляні рушники. Деякі сушать локшину на сушарці для одягу, також попередньо накривши її рушниками. Коротку товсту локшину сушать просто на застеленій чистими серветками горизонтальній поверхні.
2
пріпиліть локшину борошном до того, як ви почнете її сушити. Коротку локшину покладіть в миску з борошном і добре поворушити її там. Струсіть надлишки борошна і розкладіть макаронні вироби в один шар на стійках або на стільниці. Переконайтеся в тому, що локшина не склеєні між собою, що смужки не прилипають один до одного.
3
Якщо ви хочете зберігати локшину більше місяця, то найкраще її заморозити. Для цього сушіть локшину близько 20 хвилин, потім акуратно розкладіть в один шар на дошках і відправте в морозилку. Коли локшина трохи підмерзне, розкладіть її по контейнерах, надпишіть на них термін виготовлення і відправте назад у морозильну камеру. Така локшина може зберігатися до 6 місяців.
4
Якщо ви не плануєте зберігати локшину більше 3-7 днів, то злегка підсушіть її і покладіть в зіп-пакет або контейнер. Приберіть в холодильник.
5
Щоб зберігати локшину в коморі або кухонних шафках, її потрібно попередньо добре висушити. На це може піти до 24 годин. Правильно висушена локшина жорстка і ламка. Оскільки на такий локшині легко може розвинутися цвіль, простежте за тим, щоб контейнер, в який ви її приберете, закривався герметично, а в місці зберігання було сухо. Суха локшина зберігається близько 1 місяця.
6
Відварена домашня локшина без бульйону, фаршу або соусу може зберігатися в холодильнику, в герметичному контейнері, близько тижня. Якщо ви хочете зберігати відварену локшину довше, змішайте її з невеликою кількістю розтопленого вершкового або рослинного масла (це запобіжить злипання), приберіть в контейнер або зіп-пакет і заморозьте. Така локшина може зберігатися в морозилці близько 3 місяців.