Як знайти значок на робочому столі.

Далеко не кожному користувачеві вдається організувати простір робочого столу таким чином, щоб швидко і без особливих зусиль знаходити на ньому потрібні ярлики додатків і різні файли. Проте пошук значків на робочому столі можна оптимізувати.
Інструкція
1
Не у всіх робочий стіл завалений незліченною кількістю іконок, але якщо вам пощастило менше інших, перше, про що слід знати - робочий стіл являє собою звичайну папку, яка зберігається на жорсткому диску разом з іншими. Знаючи це, ви можете відкрити цю папку і пошукати потрібний значок за допомогою зручних інструментів провідника Windows.
2
Щоб відшукати серед тисяч всіляких папок жорсткого диска ту, в якій зберігається вміст робочого столу, відкрийте "Мій комп'ютер" і виберіть диск С. Відкрийте директорію «Користувачі» і знайдіть в ній папку з ім'ям вашого профілю. Якщо обліковий запис на комп'ютері одна, ця папка може мати назву «Адміністратор». Відкривши її, ви знайдете папку «Робочий стіл», в якій розташовані всі значки, які ви бачите в робочій області монітора при завантаженні операційної системи.
3
Ось тепер можна приступити безпосередньо до пошуку. По-перше, ви можете знайти потрібний значок , упорядкувавши іконки за датою створення, розміром, типом або імені. Для цього клацніть правою кнопкою миші у вільній області вікна папки і виберіть з меню «Сортування» потрібну команду. Так, якщо ви шукайте загубився інсталяційний файл тільки що завантаженої з інтернету програми, відсортуйте значки по даті, а якщо вам потрібен ярлик будь-якої програми, краще впорядкувати значки за розміром - ярлики мають дуже маленький «вагу».
4
По-друге, ви можете використовувати меню «Вид» для зміни відображення значків у папці. Клацніть правою кнопкою миші у вільній області вікна і виберіть з меню «Вид» команду, за допомогою якої можна змінити уявлення значків. Наприклад, команда «Дрібні значки» дозволить відобразити на екрані максимально можливу кількість іконок, а за допомогою команди «Таблиця» можна побачити не тільки значок файлу, але і його назва, тип, дату створення і розмір.
Зверніть увагу
Створіть ярлик для папки «Робочий стіл» в панелі завдань або на панелі швидкого запуску, щоб мати можливість у будь-який момент відкрити цю директорію в «один клік».
Корисна порада
Всі ці нехитрі дії дозволяють знайти потрібний значок набагато простіше, ніж при здійсненні пошуку на робочому столі, фонова картинка якого часто заважає зосередитися на окремих елементах.