Як зробити піратський скриню. піратський скриню своїми руками.

Для гри в піратів недостатньо хорошою фантазії і відповідних костюмів. Щоб відтворити атмосферу пригод і інтриг, вам знадобиться реквізит. Його можна зробити своїми руками. Наприклад, склеїти скриня зі скарбами з картонних аркушів.
Інструкція
1
Виберіть матеріал для падлюка. Він повинен бути досить жорстким, щоб тримати форму. Зробіть креслення майбутнього скриню а без кришки. Для цього вам потрібно намалювати розгортку паралелепіпеда. Його розміри залежать від того, наскільки великий скриню ви хочете склеїти. Складіть креслення з прямокутника для задньої стінки скриню а, квадрата для бічної сторони і додайте ще дві таких же фігури для передньої стінки і боковини. Всі фігури повинні стикатися бічними сторонами. До нижнього ребру передньої стінки приєднаєте прямокутник для дна. Його забезпечите клапанами на всіх трьох сторонах. Намалюйте їх у вигляді смужок шириною 2-5 см і обріжте кути.
2
Зробіть креслення кришки. Можна продублювати розгортку паралелепіпеда, зменшивши її висоту. Якщо ви вважаєте, що у піратського скриню а повинна бути кругла кришка, накресліть три окремі деталі. Верхню частину зобразите як прямокутник. Для боковин намалюйте коло, діаметр якого дорівнює ширині скриню а. Розділіть коло навпіл і на дузі кожної половинки намалюйте клапани. Виріжте всі деталі. Місця згинів продавите по внутрішній стороні за допомогою лінійки і олівця. Змастіть клеєм клапани і з'єднайте деталі скриню а. Кришку прикріпіть за допомогою смужки паперу.
3
Щоб надати скриню у схожість із справжнім, оклейте його папером для скрапбукінгу, на якій зображена фактура дерева. Також для цих цілей можна використовувати плівку для меблів з таким же принтом.
4
В кришку і передню стінку вставте скоби для замка, зроблені з дроту. Після цього внутрішність скриню а можна задекорувати плівкою, папером або тканиною.
5
У центрі кришки намалюйте піратський символ. Закрийте скриню на справжній замок. Вибирайте не дуже великий, щоб дротяні кріплення ще не гнуться під його вагою.
6
Маленький скринька можна зробити з солоного тіста, глини або пластики. Для цього потрібно нарізати прямокутні стінки, з'єднати їх між собою. На поверхні падлюка стеком або зубочисткою видавіть кордону дощок, з яких складений скриню . Висохлу іграшку розфарбуйте акриловими фарбами і покрийте лаком.