Як повернути панель задач. Як відновити значки на панелі завдань.

Панель завдань, що з'явилася вперше в Windows 95, стала настільки звичною, що більшість користувачів і не уявляють собі роботи в системі без неї. Тому раптове зникнення панелі задач поставить в тупик кого завгодно. Однак вирішення проблеми - як повернути панель задач на колишнє звичне місце залежить від того, з якої причини вона настільки несподівано зникла.
  1. Найпростіший випадок - коли випадково або навмисно було включено автоматичне приховування панелі завдань. Така можливість передбачена в системі і дозволяє економити займане панеллю місце: панель автоматично згортається в тонку смужку і знову з'являється, коли на неї наводиться курсор миші. Однак враховуючи також те, що панель задач не обов'язково може бути розміщена на звичному місці - у нижнього краю екрану - знайти її недосвідченому користувачу може бути досить складно. Повернути панелі більш передбачувана поведінка дуже легко. Якщо вдалося її відшукати, то потрібно натиснути правою кнопкою мишки по панелі і відкрити її властивості. Якщо знайти не вдалося - Панель управління - Панель завдань і меню Пуск. У кожному разі у вікні, налаштувань слід прибрати галочку «автоматично приховувати панель завдань». Це допоможе відновити панель задач.
  2. Розміри панелі задач можуть бути змінені, якщо вона не перебуває в «закріпленому» режимі. Зокрема, панель задач можна згорнути в зовсім вузьку смужку, яку складно помітити на екрані. Щоб повернути їй колишні розміри, просто схопив полу цієї смужки мишею і витягніть панель задач назад.
  3. Якщо панель завдань «приклеїлася» до бічної або навіть до верхньої кромки екрану, то повернути її на колишнє місце також нескладно. Просто схопите мишкою і перетягніть вниз. Якщо це не виходить - клацніть по панелі завдань правою клавішею миші і зніміть галочку «закріпити панель задач», після чого знову спробуйте тягти мишкою.
  4. Найбільш складний випадок, коли панель завдань «захована» поселившимся в системі вірусом. В цьому випадку повернути панель задач вийде лише після очистки системи від шкідливих програм. Для запуску антивірусів використовуйте гарячі клавіші: Win + R покаже командний рядок, що дозволяє виконати будь-який додаток, сама ж по собі клавіша Win дозволить викликати меню Пуск. В крайньому випадку натисніть сполучення Ctrl + Alt + Del і запустіть Диспетчер завдань. Він дозволяє не тільки завершувати завдання і процеси, але й запускати нові.
Повністю видалити панель задач з робочого столу неможливо. Вона може автоматично ховатися, може бути закрита іншими вікнами або розташована не на своєму звичайному місці внизу екрану, а, наприклад, вгорі. Для того, щоб вона завжди була видна і повернулася на своє місце, виконайте наступні дії.
Інструкція
1
Знайдіть панель задач. Для цього поверніть всі вікна і підведіть курсор миші до кожного краю екрану, панель задач повинна з'явитися.
2
Клацніть по ній правою кнопкою миші і в меню виберіть пункт "Властивості".
3
У вікні поставте галочку в рядку «Відображати панель задач поверх інших вікон».
4
Приберіть галочку в рядку «Автоматично приховувати панель задач».
5
Натисніть «Ок», щоб зберегти зміни.
6
Перемістіть панель задач вниз екрану. Для цього клацніть по ній правою кнопкою миші і приберіть галочку в рядку «Закріпити панель задач».
7
Клацніть вільну ділянку панелі задач лівої кнопкою миші і, утримуючи її, перетягніть панель задач до нижнього краю робочого столу. Відпустіть кнопку миші.
8
Поставте галочку «Закріпити панель задач» назад.