Як пограти один з одним. розваги для гостей на ювілеї.

У наш час високих технологій слово "гра" знайшло новий і найчастіше використовуване значення - комп'ютерна. І тому багато зараз задаються питанням: а в що ж можна пограти один з одним в той час, коли немає доступу до нових технологій? А ігор, виявляється, дуже багато!
Вам знадобиться
  • Настільні ігри
  • Карти
  • Папір
  • Олівці
Інструкція
1
Найпростіші ігри, для яких не потрібно нічого, крім людей, бажання пограти та гарного настрою. Це ігри, в яких, наприклад, позначається певна група слів, які можна використовувати в цій грі. Наприклад - "міста". Правила гри дуже прості. Один з учасників називає місто, а наступний учасник повинен назвати місто на букву, яка була остання в назві попереднього міста. Таким же чином можна називати імена, кінофільми, прізвища відомий людей. У цю гру можна грати не тільки удвох.
2
В іншій групі ігор знадобиться компанія більше, ніж двоє. Але ці ігри і видовищнішим, і набагато смішніше. Це, наприклад, гра "крокодил". У цій грі один з учасників загадує слово, і намагається показати його іншим учасникам пантомімою. Абсолютно без слів, зображуючи або саме поняття, або асоціації, а решта учасників повинні швидко вгадати це слово. Також можна загадувати і словосполучення, але гра в такому випадку проходить набагато довше.
3
Якщо у вас вдома є настільні ігри, такі, як шашки і шахи, то питання проведення спільного дозвілля вирішується сам собою. Враховуючи те, що за допомогою, наприклад, шашок, можна грати не тільки в класичні шашки, але і в куточки, в піддавки, та й просто в "Чапаєва".
4
Якщо у вас з'явився вільний час, наприклад, в дорозі, а у вас є олівці і папір, то можна пограти в логічні паперові гри. Такі, як "хрестики-нулики", "морський бій".
Корисна порада
Не затягуйте одну і ту ж гру, якщо відчувається, що гравцям нудно, то краще змінити діяльність.