Як вивчити японську мову самостійно.

Вивчення іноземних мов набирає все більшої популярності. Відбувається це з багатьох причин, в тому числі й тому, що кордони між країнами стають умовними - сьогодні можна цілком вільно спілкуватися з одним з Японії, не виходячи зі свого будинку. Мова вчиться в тих же умовах.
Інструкція
1
Почніть з граматики. Японська мова варто починати вчити з азів, тобто основних правил. Інший підхід дає вкрай низьку ефективність. Не зайвими будуть книги з японською лексикою в англійській транскрипції (так званому «ромадзі») - вони допоможуть вливатися в мову ще до запам'ятовування ієрогліфів, які краще вводити поступово, не перевантажуючи пам'ять.
2
Вивчайте самовчителі. Це можуть бути книги, аудіо або відео курси. Кращими вважаються О.Н. Кун «Японська мова за один місяць», Хироко Сторм «Сучасний курс японської мови» (книга в комплекті з аудіо дисками), Ю.П. Кірєєв «Самовчитель японської мови». Ці посібники поєднують відмінну подачу матеріалу, чітку структуру і легкість освоєння мови. Комбінуючи підручники, ви досягнете найкращих результатів за рахунок змішування декількох методик.
3
Спілкуйтеся з носіями мови. Немає нічого краще, ніж при вивченні вслухатися в японську мову. Через програму "Скайп" обзаведіться друзями з Японії, повідомте про свій намір дізнатися їх культуру і мову, і починайте поступово спілкуватися. Спочатку ви будете насилу створювати пропозиції і постійно відволікатися на переклад незрозумілих слів, але з часом увіллєтеся в розмовну мову і засвоїте правила побудови фраз.
4
Дивіться фільми з російськими субтитрами без перекладу. Ця методика так само спрямована на проникнення в мову. Неясні пропозиції ви зможете підглянути внизу екрану, але поступово захоплюючий сюжет дозволить не звертати уваги на субтитри і розуміти мову без підказок.
Зверніть увагу
Не варто починати вивчення японської мови з ієрогліфів. Такий підхід дасть мало результатів, вивчення даватиметься вкрай важко і ймовірність, що ви закинете свою ідею, дуже велика.
Корисна порада
Спробуйте вивчити складові абетки хирагана і катакана, вони використовуються японцями спільно з ієрогліфами. У кожній міститься 46 знаків.