Як позбутися від старої машини.

Старі автомобілі доставляють своїм власникам чимало неприємностей: постійні поломки, вкладання грошей в запчастини - все це може швидко набриднути. Не варто чекати двадцятиріччя з дня випуску авто, краще приступити до його продажу завчасно.
Інструкція
1
Наведіть автомобіль в порядок. Перед тим, як зайнятися продажем, витратьте на чистку в салоні, позбудьтеся мотлоху в багажнику і бардачку. Машина повинна блищати зсередини і зовні.
2
Помістіть оголошення в газетах та інтернеті. Вам буде потрібно зробити кілька знімків свого автомобіля з різних ракурсів, дати повну інформацію про машину. Бажано нічого не приховувати від потенційних покупців: втратити клієнта перед самою покупкою через відколів на бампері буде неприємно.
3
Призначайте адекватну ціну. Вартість автомобіля повинна відповідати його станом, віком і пробігу. Якщо ви вирішите продати п'ятнадцятирічне авто за половину ціни нової моделі, у вас нічого не вийде. Подивіться автофоруми, сайти з продажем машин, і виведіть середню цифру.
4
Оновлення машину. Якщо вам не вдається продати автомобіль в тому стані, яке йому властиве, доведеться над ним попрацювати. Після заміни, наприклад, підвіски збільшиться не тільки його вартість, а й кількість зацікавлених в покупці.
5
Продайте автомобіль на запчастини. Такий варіант можна розглядати тим, хто довів кузов машини до жахливого стану. Оголошення про продаж можна розмістити в тих же газетах, або ж звернутися безпосередньо в майстерню по ремонту авто.
6
Здайте свій старий автомобіль в обмін на сертифікат на покупку нового. Програма утилізації - непоганий варіант, який не потребує особливих зусиль з боку власника. Врахуйте, що отримати більш п'ятдесяти тисяч буде складно, тому цей метод підійде для машин, випущених не менше десяти років тому.
Зверніть увагу
Ви можете скористатися системою Trade-In, яку практикує безліч салонів з продажу автомобілів.
Корисна порада
Якщо у вас немає бажання займатися пошуком покупців, доручіть цю справу фахівцям. Існує чимало агентств, що займаються продажем підтриманих автомобілів.
Продаж автомобіля вимагає від його власника терпіння і навичок менеджера з продажу. Адже від уміння представити свою машину в найвигіднішому світлі залежить швидкість продажу і кінцева вартість. До яких же хитрощів доводиться вдаватися власникам «залізних коней», щоб знайти їм нових господарів?
Інструкція
1
Ринок автомобілів з пробігом зараз не дуже активний. Справа в тому, що зараз половина нових автомобілів продається в кредит. Якщо людині не вистачає на бажаний автомобіль, він не буде збирати на авто з пробігом, коли можна внести 10% від вартості нового і їздити вже сьогодні. Затребуваними на вторинному ринку залишаються авто преміум-класу, які сильно втрачають в ціні, або дуже дешеві машини. А авто в ціновому діапазоні 300-500 тисяч продаються складніше.
2
Бувають сезонні спади і підйоми активності купівельного попиту. Найбільший обсяг продажу припадає на квітень-червень. В цей час купується найбільша кількість автомобілів, але і пропозицій на авторинку теж багато. А ось серпень-жовтень - не найкращий час для швидкого продажу. Це сезон відпусток, і покупці відкладають дорогі покупки. Невеликий сплеск активності спостерігається в листопаді, коли ціни на машини трохи опускаються - всі поспішають продати машини до настання наступного року, коли автомобіль «постаріє» ще на один рік.
3
Для продажу автомобіля необхідно помістити оголошення на всіляких сайтах купівлі-продажу. Це можуть бути і спеціалізовані сайти, і ресурси, де продають абсолютно все. Посилання на оголошення додатково можна давати в соціальних мережах. Ваше завдання - щоб оголошення побачило якомога більше людей.
4
Оголошення про продаж повинно бути грамотно складено. Крім заповнення стандартної форми з зазначенням технічних характеристик, потрібно написати додаткову інформацію. В ній повинні міститися всі плюси вашої машини. Припустимо, встановлена дорога охоронна система, литі диски, зроблений тюнінг салону, стоїть потужна акустична система. Може ви віддаєте в подарунок комплект гуми. Ця інформація повинна мотивувати потенційного покупця на дзвінок вам. А вже при телефонній розмові ви повинні зробити все, щоб клієнт приїхав машину подивитися. Як показує практика, якщо людина приїхала оглядати машину, то ймовірність того, що він її і купить, становить 90%. Ціну на автомобіль встановлюйте з розрахунку, що ви зможете скинути 10-20 тисяч за активної торзі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b5GDw9jhkH4