Як навчитися катанню на роликах.

Щоб в короткий термін навчитися їздити на роликових ковзанах, потрібно їх грамотно підібрати для себе в спеціалізованому магазині. В іншому випадку, будуть падіння і травми. Переконайтеся, що вони добре сидять на обох ногах. Як тільки ви зробили цей крок, приступите до практичних тренувань.
Інструкція
1
Оберіть для себе помічника. На перших порах він вам буде просто необхідний, оскільки ви все ще будете некомфортно почувати себе на роликах . Однак не допускайте зайвої допомоги, наприклад: штовхання в спину, їзда під руку або обніманія за плечі. Ви самі повинні вчитися зберігати рівновагу. Просіть просто знаходитися поруч і в разі втрати рівноваги, хапайтеся за руку.
2
Навчіться вставати на ковзани. Одягніть ролики, затягніть кріплення і акуратно підніміться. Переконайтеся, що ваші ноги не пережаті. Нахиліть свій корпус трохи вперед, інакше можна з легкістю впасти на спину, якщо ковзани поїдуть. Намагайтеся балансувати самі або просіть одного підтримати вас.
3
Напружте обидві ноги і призначте їх один до одного. Простойте в цьому положенні протягом невеликого часу, щоб звикнути до нового стану. Якщо ви відчули дискомфорт в черевиках, сядьте і перешнуруйте їх. Одягніть також захисні наколінники, налокітники і шолом.
4
Тренуйтеся їзді на роликах . Перш за все, врахуйте, що не потрібно штовхатися переднім колесом, щоб зрушити з початкового положення. Зігніть трохи коліна, нахиліть корпус вперед, поставте ноги поруч, вивернувши трохи назовні один з черевиків. Відштовхніться стоїть позаду ногою і все. Тепер ви поїхали.
5
Приставте толчковую ногу до першої. Поміняйте положення ніг. Штовхайтесь не строго по прямій лінії, а трохи вправо і вліво, постійно приставляючи ногу, якою ви відштовхуєтеся. Не старайтесь їхати надто швидко і сильно штовхатися ногами. Розганяйтеся поступово, і незабаром ви буде рухатися виключно за інерцією. Одну руку тримайте за спиною, інший допомагайте руху.
6
Вчіться здійснювати повороти на роликових ковзанах. Починайте завжди повертати завчасно. Тримайте ваші ноги приблизно на ширині плечей. Висувайте трохи вперед ту ногу, в напрямок якої ви хочете повернути (наприклад, вліво). Присядьте злегка і нахиліть корпус вліво, відштовхуючись правою ногою від асфальту.
7
Виставляйте вперед ліву ногу так, щоб її п'ята була попереду носка правої ноги. Збільште тиск лівої ноги на межі коліс роликів. Все, ви повернули, як і хотіли. Вирівнюється і їдьте далі по дорозі.