Як викласти свою музику. Як викласти музику в контакті.

Автор будь-якого художнього твору, зокрема музичного, набравшись досвіду в обраному виді творчості, починає шукати цінителів свого таланту. Першими в списку шанувальників виявляються друзі і родичі, а далі коло може розширюватися до нескінченності. Ряд ресурсів дозволяє авторам викласти музичні твори на суд широкої аудиторії. Вам залишається тільки вибрати, чи збираєтеся ви отримувати гроші за прослуховування музики на сайті.
Інструкція
1
Російськомовні ресурси, як правило, мають на увазі безкоштовне розповсюдження музики. У нас є авторське право де юро, але не де факто, а на початкових етапах взагалі краще давати матеріал для ознайомлення безкоштовно. Ніхто не хоче купувати кота в мішку, а невідомий музикант - і є такий кот.В плані такого PR-ходу вам сильно допоможе ресурс www.realmusic.ru. Зареєструйтесь на ньому, завантажте своє фото. Зайшовши на сторінку профілю, натисніть кнопку «Додати колектив». Заповніть інформацію про нього (стиль, учасники, назва, контактна особа, інші учасники, контакти). Збережіть роботу та зайдіть на сторінку управління колективом. Виберіть команду «Управління треками», щоб додати нові твори, далі команду «Завантажити новий трек». На наступній сторінці виберіть файл з комп'ютера з урахуванням вимог сайту (обсяг і формат).
2
Англомовний сайт www.myspace.com дозволяє не тільки поширювати музику безкоштовно, але і продавати треки. Зареєструйтесь там в якості музиканта (ця соціальна мережа популярна і серед простих смертних, в тому числі ваших майбутніх слухачів). У профільній інформації вкажіть стиль, в якому граєте, щоб полегшити пошук своїх творів для інших користувачів. Далі пройдіть по посиланню «Мої дані», увійдіть в меню «Мої пісні» і клацніть команду «Відправити». Під фразою «Мої пісні» знайдіть команду «Додати пісні», потім клацніть по порожньому полю і виберіть треки зі свого комп'ютера. Зверніть увагу на обмеження за обсягом і формату.Сайт зареєстрований в США, тому авторські права там оберігаються ретельніше. Але, щоб зацікавити англомовних слухачів, ви повинні писати або інструментальну музику, зрозумілу носію будь-якої мови, або з англійським текстом.
3
www.lastfm.com - ресурс як для початківців, так і розкручених виконавців, де музику можна прослуховувати, здебільшого, за плату.После реєстрації на сайті перейдіть вниз і клацніть посилання «Виконавці», якщо хочете викладати свою музику. Далі в поле «Виконавець або група» вкажіть назву, підтвердіть. Введіть дані про колектив або виконавця і валюту, в якій хочете отримувати оплату за прослуховування треків. Далі спосіб оплати, підтвердіть вибір, і на новій сторінці з'явиться договір англійською. Якщо самі мови не знаєте, попросіть когось перекласти, вам ця інформація може стати в нагоді. Підтвердіть згоду з положеннями договору та переходите на сторінку завантаження музики.
Зверніть увагу
Викладайте тільки свою музику.Будьте готові, що сайти не будуть приносити прибуток у перші місяці користування ресурсом. Швидше навпаки, вам доведеться ще вкластися в рекламу своїх сторінок.
Будь-якому музиканту, від композитора до виконавця, важливе визнання. Спочатку визнання членів сім'ї, потім друзів, а потім приходить думка: що про мою музику думають або можуть думати сторонні люди? Композиторам думку широкої громадськості особливо важливо, тому що в таємниці будь пописувач мріє зробити захоплення джерелом доходу. Деякі російськомовні сайти дозволяють заявити про себе.
Вам знадобиться
  • Ведучий російськомовний сайт в області музичної індустрії - realmusic.ru. Зареєструйтесь на ньому і створіть сторінку виконавця. Заповніть інформацію про стиль і проект, щоб потенційним слухачам було простіше знайти вас. На сторінці управління музичним колективом натисніть пункт «Завантажити музику» і виберіть на комп'ютері треки на свій розсуд.
Інструкція
1
Серед композиторів електронної музики популярний promoDj.ru. Точно так же зареєструйтесь, вкажіть про себе інформацію як про виконавця, вкажіть стиль музики. Завантажте аудиотреки.
2
На сайтах є обмеження за обсягом і форматом файлів, не завантажуйте занадто великі трекі.Не сподівайтеся відразу отримати прибуток від користувачів, прослуховуючих ваші треки на цих сайтах. Дуже можливо, що вам доведеться ще вкладатися в рекламу музики на цих сайтах. Ефективніше не чекати винагороди, а використовувати ресурси як рекламу своїх виступів і дисків.
Зверніть увагу
На сайтах є обмеження за обсягом і форматом файлів, не завантажуйте занадто великі трекі.Не сподівайтеся відразу отримати прибуток від користувачів, прослуховуючих ваші треки на цих сайтах. Дуже можливо, що вам доведеться ще вкладатися в рекламу музики на цих сайтах. Ефективніше не чекати винагороди, а використовувати ресурси як рекламу своїх виступів і дісков.Будьте готові до того, що назва вашого колективу вже придумано і зареєстровано іншими музикантами. Якщо ви не розкручені під старим іменем, придумайте помітне нове.