Як вставити своє ім'я в картинку.

Підписати картинку власним ім'ям не складніше, ніж додати будь-який текст до зображення. Це можна зробити за допомогою інструментів групи Type програми Photoshop. Для додавання імені в анімований gif доведеться скористатися програмою Image Ready.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - програма Image Ready;
  • - зображення.
Інструкція
1
Для того щоб підписати своїм іменем статичне зображення, відкрийте картинку в графічному редакторі і виберіть один з інструментів групи Type з палітри інструментів. Якщо ви хочете, щоб напис розміщувалася горизонтально, виберіть Horizontal Type Tool. Для створення вертикальної написи вам буде потрібно Vertical Type Tool. Клікніть по будь-якого ділянці картинки і напишіть ім'я.
2
Зруште покажчик курсору в сторону від напису. Після того як він придбає вид стрілки, ви зможете пересунути текст на те місце картинки, де має знаходитися ім'я.
3
Налаштуйте зовнішній вигляд написи. Для цього опцією Character з меню Window відкрийте палітру шрифтів. Повністю виділіть ім'я і підберіть відповідний шрифт, його розмір і колір. Закінчивши редагування написи, клікніть по шару з текстом.
4
Якщо ім'я написано кольором, який присутній на картинці у великій кількості, і від цього напис втрачається на тлі зображення, застосуйте до імені обведення. Клікніть по опції Stroke, яку можна знайти в групі Layer Style меню Layer. Виберіть у вікні такий колір для обведення, щоб напис вільно читалася на тлі картинки.
5
Для вставки імені у анімований gif відкрийте картинку в програмі Image Ready. Натисніть клавіші Shift + Ctrl + M для того щоб перейти до редагування зображення в Photoshop.
6
Клацніть по самому верхньому шару в палітрі шарів, щоб зробити його активним. Інструментом Horizontal або Vertical Type Tool напишіть ім'я. При цьому шар з текстом буде створений над останнім активним шаром.
7
Відкрийте палітру анімації. Це робиться опцією Animation з меню Window. Включивши програвання, ви помітите, що ім'я, написане поверх картинки, присутній у кожному кадрі анімації і напис залишається нерухомою.
8
Для збереження статичного відредагованого зображення застосуєте опцію Save As з меню File. Збережіть картинку в файл jpg. Анімоване зображення збережіть опцією Save for Web в файл gif.