Як відкрити вигідну справу.

Неможливо почати прибутковий бізнес з відсутністю досвіду і таланту в будь-якої конкретної області. Крім того, слід вибирати продукти або послуги, які вас дійсно цікавлять, тоді ви зможете правильно піднести їх майбутнім клієнтам.
Інструкція
1
Напишіть бізнес-план і включіть в нього основні етапи діяльності, які необхідно буде пройти для успішної побудови прибуткового бізнесу. Використовуйте бізнес-план також для ведення фінансової звітності.
2
Знайдіть якомога більше інформації по вашій галузі, досліджуйте поточні тенденції на ринку і особливості конкуренції. Скористайтеся даними маркетингових агентств.
3
Опишіть всі ваші сильні і слабкі сторони в порівнянні з головними конкурентами. Використовуйте свої сильні сторони, щоб вибрати правильний напрям для подальшого розвитку. Ви повинні підняти рівень своєї продукції на якісно новий рівень, щоб збільшити число постійних клієнтів.
4
Переконайтеся, що ви повною мірою розумієте цільову аудиторію і характеристики клієнтів. Проводьте якомога більше досліджень і опитувань цільових клієнтів, щоб зрозуміти, в яких продуктах або послугах вони потребують. Запитайте у них, скільки вони готові платити за пропоновані види продукції. Використовуйте свої маркетингові дослідження, щоб визначити вірну цінову політику компанії.
5
Знайдіть відповідного постачальника продукції, якщо ви займаєтеся продажем товару. Зверніться до тематичних сайтам для отримання додаткової інформації про оптові дистриб'юторах. Додайте оголошення в різних журналах про торгівлю, пов'язаних з вашою галуззю. Зв'яжіться з відгукнулися оптовиками і виробниками. Виберіть тих, які пропонують поставки продукції на найоптимальніших умовах.
6
Оберіть місце для вашого бізнесу. Переконайтеся, що ви відкриваєте роздрібний магазин в районі, де зосереджена цільова аудиторія. Виберіть найбільш дохідну область в діловій частині міста, наприклад, якщо ви продаєте дорогий одяг або ювелірні вироби.