Як відкрити справу з мінімальним вкладенням.

Бізнес-стартапи необов'язково вимагають великих вкладень. Скористайтеся безкоштовними або недорогими професійними послугами, пропонованими різними громадськими організаціями в допомогу бізнесменам. Існує також багато інтернет-ресурсів, що допомагають у просуванні бізнесу і зведенні накладних витрат до мінімуму.
Інструкція
1
Оберіть бізнес з низькими накладними витратами. Оптовий бізнес потребують значних інвестицій в товари для продажу, а також створення самого магазину. Отримайте початкове фінансування, працюючи з дому через інтернет і набираючи необхідний досвід. Використовуйте домашній комп'ютер і поліграфічне обладнання для створення візитних карток і рекламних матеріалів.
2
Зверніться до місцевих консультаційні центри та громадські організації для початківців бізнесменів, які часто розташовані в освітніх установах. Вони пропонують недорогі або навіть безкоштовні рекомендації і неоціненну допомогу при створенні бізнесу. Економічні коледжі також час від часу проводять курси та семінари для підприємців-за низькими цінами або безкоштовно.
3
Створіть бізнес-план, який повинен включати в себе основні стратегії з розвитку бізнесу та реінвестування прибутку в міру її росту. Найчастіше новий бізнес не приносить відчутної прибутку протягом перших двох років. Побудуйте таку стратегію, яка дозволить протриматися протягом цього періоду, а потім вже приступите до реінвестування для подальшого розвитку.
4
Використовуйте метод розповсюдження інформації «з вуст в уста», щоб просувати ваш бізнес. Подібний маркетинг є найбільш ефективним і найменш дорогим способом просування. Почніть поширювати інформацію в колі сім'ї та друзів. Роздайте візитні картки всім з вашого оточення.
Зверніть увагу
Не забувайте, що грамотно складений бізнес-план може допомогти вам заручитися спеціальним грантом для початківців бізнесменів в одному з місцевих банків.
Корисна порада
Користуйтеся якісної папером, якщо ви друкуєте рекламні матеріали в домашніх умовах. Існує багато хороших програмних пакетів, які дозволяють створювати професійні маркетингові матеріали на домашньому комп'ютері.