Як підібрати склад води для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту.

Вода, насичена мінеральними солями та іонами, є одним з найкращих ліків від різних хвороб, включаючи і захворювання шлунково-кишкового тракту. Але потрібно врахувати і той факт, що різні мінеральні води по-різному впливають на роботу цього органу.
Інструкція
1
Вода, насичена гідрокарбонатними іонами і катіонами натрію, зменшує кислотність внутрішнього середовища шлунка. Певний прийом такої мінеральної води може або стимулювати виділення шлункового соку, або, навпаки, гальмувати його. Гідрокарбонатні води розріджують патологічну слиз, яка накопичується на стінках шлунка, і виводять її з організму, тим самим покращуючи його роботу. Така вода особливо корисна людям, страждаючим цукровим діабетом, так як покращує обмін вуглеводів. Якщо така вода додатково містить магній, то має спазмолітичну дію, тоді як кальцій є ефективним протизапальним засобом.
2
Хлоридні води, що містять аніони хлору, покращують секрецію жовчного міхура, підшлункової залози та шлунку. Саме тому прийом такий води призначають пацієнтам зі зниженою секреторною функцією. Така мінеральна вода має протизапальну дію, а також зменшує проникність клітинних стінок.
3
Сульфатні води підсилюють моторику кишечника, позитивно впливають на утворення і виведення жовчних кислот, а також розріджують секрет підшлункової залози. Прийом таких вод призначають людям з цукровим діабетом, а також при будь-якій стадії ожиріння, хворобах печінки і жовчовивідних шляхів.
4
Радонові води є прекрасним знеболювальним засобом при різних больових синдромах. Правильний прийом такий води покращує моторику шлунку, а також посилює секрецію слизової оболонки.
5
Мінеральні води, що містять бром, показані для лікування людей, схильних до повноти, так як вони не тільки покращують роботу травної системи, але і нормалізують обмінні процеси.
6
Вода, яка містить залізо, позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту , а також покращує процеси утворення крові.
Зверніть увагу
Дуже важливою характеристикою води є і її насичення газами. Наприклад, вуглекислота стимулює секрецію кишкового тракту, а також значно покращує перистальтику.