Як освітлити темно-русяве волосся. освітлювання темно русявого волосся.

Багато володарки темно-русявого волосся прагнуть освітлити свій натуральний тон. Дану процедуру можна провести як в домашніх умовах, так і за допомогою досвідчених майстрів в салоні.
Вам знадобиться
  • - засіб для освітлення волосся;
  • - гребінець;
  • - рукавички;
  • - вівсяне борошно;
  • - кефір;
  • - вода.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили освітлити ваші волосся до світлих (білих) тонів, врахуйте: це непроста процедура. Після цього вашим локонам буде потрібно особливий догляд, так як жорсткий хімічний склад таких засобів сильно руйнує їх структуру. Для цієї процедури вам не допоможе звичайна крем-фарба. Спочатку темно-русяве волосся необхідно освітлити за допомогою засобу, до складу якого входить перекис водню. Для цього згідно з відповідною інструкцією розведіть куплений склад. Будьте обережні: перед початком процедури надіньте спеціальні поліетиленові рукавички. Засіб нанесіть на сухі немиті волосся , рівномірно розподіляючи по всій довжині. Прикореневу зону офарблюйте в останню чергу. Через 30-40 хвилин змийте залишки кошти теплою водою з додаванням шампуню. Після цього скористайтеся бальзамом або ополіскувачем для волосся.
2
Для освітлення темно-русявого волосся на кілька тонів придбайте спеціальний засіб. Це може бути крем-фарба або шампунь відтінку. Як правило, на багатьох упаковках (інструкціях) представлена таблиця з даними початкового кольору, фарби-освітлювача і одержуваного результату. Саме вона допоможе вам у правильному виборі необхідного відтінку. Також інформацію по вибраному кольору ви можете отримати у продавця-консультанта. Куплене засіб нанесіть на сухі волосся , рівномірно розподіляючи його по всій довжині. Залежно від бажаного відтінку тримайте фарбу (шампунь відтінку) від 15 до 30 хвилин. Після цього залишки кошти змийте теплою водою.
3
Після висвітлення волосся 1-2 рази на тиждень використовуйте спеціальну відновлює маску, яку можна приготувати в домашніх умовах. Для цього вам буде потрібно вівсяне борошно (1 столова ложка), кефір (2 столових ложки). Дані компоненти ретельно перемішайте і нанесіть на вологі волосся на 15-20 хвилин. Після цього промийте їх теплою водою, видаливши залишки засобу.
Зверніть увагу
Найбільш безпечне освітлювання можна провести в перукарні, де досвідчений майстер, вивчивши загальний стан вашого волосся, підбере вам необхідний відтінок.