Як зробити педалі.

Комп'ютерні ігри захоплюють всерйоз і надовго - особливо в тих випадках, коли вони максимально реалістично імітують які-небудь дії. Приклад таких ігор - різноманітні спортивні та транспортні симулятори, і звичайно, віртуальні гонки, в яких сьогодні практично повністю скопійовані функції справжніх гоночних машин, і граючи в такі ігри, ви занурюєтеся в атмосферу гоночної траси, насолоджуючись керуванням автомобілем. В магазинах можна придбати різні моделі керма і педалей для ігор, але всі вони досить дороги, і якщо у вас є певні навички роботи з механікою та електронікою, ви можете виготовити такий пристрій самостійно.
Інструкція
1
Щоб зробити робочий модуль з педалями, попередньо расчертите, випиляєте і зберіть кожух-основу з фанери товщиною в 12 мм., З пологим скосом для зручної постановки ніг.
2
Поперечна планка фанерного кожуха, встановлена зсередини, ближче до переднього гострого кутку скоса, повинна бути зроблена з твердої породи дерева, яка утримуватиме натяг пружини повернення.
3
Для кріплення педалі використовуйте сталеву трубку товщиною 12 мм. і болти, якими ви прикрутіть до трубці педаль.
4
У нижній частині трубки повинен знаходитися стрижень діаметром в 5 мм., Що утримує педаль в кронштейнах. Кронштейни виготовте з міцних металевих куточків і міцно прикрутіть їх до основи кожуха.
5
Виготовляючи поперечну планку, про яку йшлося трохи вище, виміряйте і випиляєте її так, щоб вона точно відповідала ширині кожуха педального модуля і була максимально міцно пригвинчена або приклеєна до його стінок і основи.
6
В поперечині просвердлите отвір і вкрутіть в її центр гвинт з металевим вушком, зафіксований на звороті гайкою. Прикріпіть до вушка одним кінцем пружину повернення, а другим кінцем закріпіть її на металевій трубці, до якої кріпиться педаль.
7
Потім встановіть потенціометр для педалі в задній частині корпусу, на L-образному кронштейні, прикріпивши його на втулках до приводу педалі так, щоб він зміг повертатися на 90 градусів в обидві сторони.
8
Конструкція педального модуля завершена - залишилося підключити його до комп'ютера разом з кермом і коробкою передач.