Який час для весілля слід вибирати.

Весілля - одна з найчудовіших подій в житті будь-якої людини. І молодятам хочеться, щоб в цей день все було ідеальним. Але крім красивого сукні, весільного букета, розкішного ресторанного залу і дорогої машини варто звернути увагу і на день церемонії.
Інструкція
1
Для початку виберіть місяць, на який варто призначити церемонію. Наприклад, в січні заміж виходити не рекомендується, так як народні повір'я свідчать про ранній вдівстві. Якщо ж ви бажаєте згоди і обопільного довіри, то вибирайте для весілля лютий. Березень і квітень - не самі відповідні місяці для весілля , так як обіцяють змінність і непостійне щастя подружжя.
2
Травень означає зраду. Ідеальним часом для весілля вважається червень, припускаючи, що медовий місяць для пари буде тривати все сімейне життя. Одруження в липні означає, що горя і щастя в житті молодої сім'ї буде порівну. Весілля в серпні обіцяє, що ваш чоловік стане для вас не тільки чоловіком, але й найближчим другом.
3
Якщо ж ви хочете спокійній і тихій сімейного життя, то вибирайте для одруження вересень. Жовтні ж вважається несприятливим місяцем і обіцяє важку, повну труднощів життя.
4
Якщо хочете, щоб ваше життя пройшла під знаком багатства, то призначте одруження на листопад. Ну, а грудень - щасливе час для весілля , так як народне повір'я говорить, що любов між подружжям буде тільки міцніти з кожним роком.
5
Велике значення має і день, на який ви призначите весільну церемонію. Вівторок і середа - не самі підходящі дні, так як обіцяють мінливість дружина і бурхливу, повну сварок сімейне життя. Якщо ж ви бажаєте стати лідером і прагнете до повної самореалізації, то вибирайте четвер. Але не варто розписуватися в цей день, якщо хочете тихого сімейного щастя.
6
Люди, весілля яких відбудеться в п'ятницю, все життя проживуть під заступництвом Венери. Саме тому сімейне життя буде сповнена пристрасті, задоволень, а також удачі в грошових справах. Якщо ви готові пожертвувати всім заради родини, включаючи кар'єру і власні інтереси, то вибирайте суботу - ваше сімейне життя буде центром вашого існування. Ну, а неділя вважається чудовим днем для весілля , так як подружжя стануть постійним джерелом щастя і натхнення один для одного.