Як намалювати птаха, що летить. Як намалювати що летить орла олівцем простим.

Головне, на що потрібно звернути увагу в малюнку птаха, що летить - це її крила. Малювання крил - робота цікава і копітка, якщо ви, звичайно, не створюєте спрощене зображення. Але навіть у цьому випадку даний матеріал може вам допомогти.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте потрібні для роботи матеріали. Перед початком роботи подивіться в інтернеті зображення птахів у польоті, зверніть увагу на будову крила, його зігнутість і кількість сегментів, які ви будете створювати при роботі. Виберіть, якої породи буде ваша птах.
2
Починайте роботу з створення начерку, який складатиметься з геометричних фігур. Перш за все, це невелике коло - голова, далі за ним слід помістити овал - тіло, і трикутником позначити розправлений в польоті хвіст птаха. Далі плавними лініями з'єднайте між собою всі частини тіла, утворивши таким чином шию та інші переходи.
3
Почніть виконувати начерк крил. Кожне крило складатиметься з двох сегментів. Перший нагадує скошений прямокутник, причому нахилений він в напрямку польоту птаха. Другий сегмент, який виходить з першого - це трикутник, вершина якого спрямована в бік, протилежний напрямку польоту. Потім намітьте очі, дзьоб і лапи птиці. Зверніть увагу, що в польоті птах піджимає свої лапки.
4
Далі виконайте детальну промальовування тіла птаха, попередньо ластиком стерши допоміжні лінії. Прорисуйте пір'я на крилах і хвості. Якщо придивитися до малюнків і фотографій, то можна помітити, що всі лінії пір'я на кожному крилі і на хвості як би сходяться в одній точці. І вони не розташовані кожен окремо, а накладаються один на одного.
5
Намітьте світло і тінь, зони світлого і темного забарвлення оперенья, уточніть очі і лапи. Придумайте і намалюйте фон, якщо бажаєте. Це можуть бути небо з хмарами, ліс, гордий та інше. Якщо бажаєте, то виконайте малюнок в кольорі. Роботу починайте з фону. Потім виконайте основні колірні плями на тілі птаха, намітьте тінь. Далі промальовувати деталі, уточнюйте перший план насиченістю кольору і простим виділенням, підкресленням.