Як зав'язувати шарф арафатку.

Вже не один рік арафатки вважаються дуже модним аксесуаром, який можна носити не тільки в якості головного убору, а й зав'язувати його на талії замість пояса або поєднувати з різними нарядами в якості об'ємного шарфа.
Інструкція
1
Щоб зав'язати шарф арафатку найбільш простим і поширеним способом, складіть її таким чином, щоб утворився трикутник, після чого прикладіть його широкою стороною на шию і груди ?. Обидва бічних кінця заведіть за спину, після чого оберніть їх навколо шиї і перекиньте наперед. Що робити з цими кінцями далі, буде прямо залежати від ваших уподобань, стилю одягу і конкретного наряду.
2
Ви можете просто акуратно розправити кінці, залишивши їх вільними. Крім того, вони можуть бути і зав'язаними, причому як поверх широкої частини арафатки, так і під нею. При цьому ви можете просто зв'язати їх вузлом або ж попередньо скрутити в джгут, а тільки потім зав'язувати. Якщо використовується класична арафатка - можна зав'язувати розташовані по її краях косички.
3
Якщо хочете, щоб шарф був невеликим і мав вигляд двох трикутників, один з яких розташований на передній частині шиї, а другий - на задній, складіть арафатку навпіл, щоб вийшов прямокутник. Після чого складіть її по діагоналі, щоб вийшло два трикутника. Візьміть шарфик за кінці, накиньте на шию і зав'яжіть збоку на два вузли.
4
Можна зав'язувати шарфик і у вигляді краватки: складіть його навпіл в трикутник, накиньте його широкою стороною на спину, а бічними кінцями наперед. Після чого розправте його і зав'яжіть кінці на вільний вузол. Щоб «краватка" не розв'язувався - додатково зав'яжіть ще один вузол.
5
Дуже неординарно виглядає шарф арафатка у вигляді джгута. Щоб його зробити, розкладіть хустку на рівній поверхні, складіть його по діагоналі, щоб він прийняв форму трикутника. Після цього скрутіть його в джгут, залишаючи невеликий кінець вільним. Накиньте скручений шарф і двічі оберніть його навколо шиї. Щоб закріпити його, зв'яжіть його кінці двома вузлами.
6
Якщо у вас є довга арафатка (1,5 на 0,5м) - можете її носити зав'язаною, як звичайний шарф. Складіть її по довжині вдвічі, прикладіть ту частину, яка має вигляд петельки по своєму смаку на праву або ліву сторону шиї, і протягніть через отриману петлю кінці шарфа . Після чого вам залишається тільки красиво розправити складочки шарфа і його кінці.