Як переробити старий светр. перешити старий джемпер.

Що вийшли з моди і ношені речі, якщо вони непогано збереглися і зроблені з якісних матеріалів, викидати шкода. Але не обов'язково тримати їх в шафі довгі роки, навіть старому светру можна дати ще одне життя, переробивши в що-небудь потрібне.
Вам знадобиться
  • - старий светр;
  • - ножиці;
  • - швейна машина;
  • - стрічки, трикотаж, коса бейка;
  • - гудзики.
Інструкція
1
Якщо річ добре збереглася, а вам лише набридла модель, спробуйте переробити старий светр на кардиган. Для цього розріжте светр по центру переду і плавно зріжте комір. Підберіть трикотажну стрічку підходящого або контрастного кольору і обшийте низ, передній розріз, воріт (можна однією суцільною стрічкою). Крім того, точно також обробіть рукава і пришити зав'язки або гудзики - в результаті ви отримаєте оригінальний модний кардиган зі старого светра.
2
Якщо вам подобаються модель в стилі «болеро», крім іншого ображати нижню частину светри так, щоб він ледь закривав груди. Потім обробіть краю стрічкою, бахромою або косою Бейко.
3
Огляньте рукава, якщо вони витягнулися і виглядають не важливо, відріжте їх разом з проймою. З залишився подвійного полотна зшийте приталенную спідницю. Для цього виміряйте свій обхват стегон, талії, розділіть навпіл і відзначте на светрі. Ображати зайве по краях і акуратно прошийте, зверху загніть край і всуньте гумку. Обов'язково обмітайте краю, оскільки трикотаж, особливо великої в'язки, дуже легко розпускається і пускає «стрілки».
4
З решти рукавів зробіть мітенки (гетри) або нарукавники. Просто обробіть обрізаний край, виконайте отвір для великого пальця (для нарукавників) і надягайте їх на руки або ноги в прохолодну погоду, красиво драпіруя і поєднуючи з іншими предметами одягу.
5
Щоб отримати жилет з светри, просто відріжте у нього рукава і комір, а передню частину розріжте навпіл. Обробіть краю і пришити гудзики - і ви отримаєте теплий затишний жилет.
6
Тканина, отриману з розрізаного светри, використовуйте для шиття будь-яких предметів - шапок, шарфиків, рукавиць і т.д. Зшийте маленьку диванну подушку. З що сів шерстяного светра змайструєте затишну сумку, для ручок при цьому використовуйте рукава або куплені стрічки.
Корисна порада
Щоб трикотажна тканина не розпускали, просто прострочите її уздовж зрізу.