Як зробити трансформера.

Оригінальні паперові поробки своєю простотою і багатофункціональністю захоплюють не лише дітей, а й дорослих, які із задоволенням складають із паперу найрізноманітніші іграшки та головоломки. У цій статті ми розповімо вам, як виготовити з паперу трансформера, з деталей якого можна створити безліч модифікацій однієї і тієї ж іграшки. Щоб виготовити паперового трансформера, вам будуть потрібні ножиці, щільний папір або картон, і скотч.
Інструкція
1
Лист картону довжиною 24 см і шириною 12 см расчертите на три стовпці. Ширина першого шпальти повинна складати 5 см, другого - 4 см, третього - 3 см.
2
Після цього расчертите лист поперечними лініями, щоб сформувати вісім горизонтальних смуг - відповідно, в кожному стовпці вийде вісім прямокутників висотою в 3 см.
3
Тепер, коли ваш аркуш паперу розкреслений, візьміть ножиці і наріжте його на смуги по горизонтальних лініях - так, щоб у вас вийшло вісім смуг по три прямокутника в кожній.
4
Потім кожну зі смуг зігніть по вертикальних лініях між прямокутниками, щоб з кожного відрізка паперу вийшла буква П.
5
З'єднайте краю однієї з фігурок - ви побачите, як вона набуває форму трикутника. Кут зафіксуйте шматочком скотчу.
6
Точно таким же способом з'єднайте краю всіх інших семи смуг і підклейте їх скотчем, щоб отримати набір з об'ємних трикутних модулів.
7
Візьміть два модуля і вставте їх так, щоб вони розташувалися точно друг над другом. Приклейте смужку скотча на одну з бічних сторін, щоб склеїти два модуля в один.
8
Повторіть те ж саме діяння з іншими модулями, склеюючи їх по два - так, щоб у вас вийшло чотири подвійні елемента майбутнього трансформера.
9
Після цього знову сумістите модулі по два - в результаті у вас вийде дві деталі, кожна з яких складається з чотирьох модулів.
10
На одній з бічних сторін в місці з'єднання верхнього і нижнього модуля кожної деталі приклейте шматочок скотча. У вас вийшли дві гнучких і пластичних деталі.
11
Покладіть їх один поруч з одним так, щоб зверху виявилися квадрати 3х3, а знизу грані утворили кут. Між двома верхніми квадратами наклейте шматочок скотча.
12
Ваш трансформер готовий - перебирайте різноманітні комбінації і цікаві фігури, які можна скласти з допомогою нього, і отримуйте задоволення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PUWcdUmVbok