Як зберігати чорну ікру.

Чорна ікра - це не тільки дорогий делікатес, а й надзвичайно делікатний і швидкопсувний продукт. Правильне зберігання ікри дозволить зберегти її тонкий смак і ніжний аромат.
Вам знадобиться
  • - колотий лід.
Інструкція
1
Ідеальна температура для зберігання чорної ікри: від -2 до -1 градуса Цельсія. Більшість побутових холодильників не можуть знизити температуру до такої позначки, тому вам доведеться докладати додаткові зусилля весь той час, що ви будете зберігати чорну ікру.
2
Знайдіть найхолодніше місце в холодильнику. Ймовірно, воно буде перебувати або на середній, або на самій нижній полиці. Купуйте або заморозьте велика кількість льоду. Наповніть пакети колотим льодом і покладіть їх у миску. Помістіть банку з чорною ікрою зверху пакетів з льодом і поставте в холодильник на попередньо обране місце. Час від часу перевіряйте лід в мисці і замінюйте розтанув на заморожений.
3
Не зберігайте чорну ікру в морозилці, так як ікринки після розморожування полопають. Не бійтеся, що ікра замерзне на льоду в холодильнику - при такій температурі сіль не дозволить їй цього зробити.
4
У закритих банках чорна ікра зберігається від 30 до 90 днів, але після 30 діб зберігання, навіть у герметичних контейнерах, ікра втрачає в смакових якостях, після двох місяців зберігання ці зміни може відчути і не гурман. Намагайтеся відкрити і з'їсти ікру задовго до цього терміну, щоб отримати від продукту максимальне задоволення.
5
Відкриту чорну ікру зберігайте в скляних банках, закривши кришкою або затягнувши харчовою плівкою, також на льоду. Термін зберігання в такому випадку не перевищує 3 діб, тому намагайтеся не закуповувати чорну ікру «про запас».
Корисна порада
Правило, що свідчить, що чорну ікру потрібно діставати і є тільки перламутровою, дерев'яної або кістяний ложкою - традиція і забобон. Воно не має під собою ніяких обґрунтувань, так як ікра прекрасно зберігається в металевих баночках. Тим не менш, якщо є її ложками, то дійсно краще брати ті, чий металевий присмак НЕ БУДЕ перебивати тонкий смак делікатесу.