Як організувати аудиторську фірму.

Як будь-який інший бізнес, відкриття аудиторської фірми вимагає ретельного планування та аналізу ринку. Вам потрібно буде вибрати тип вироблених перевірок, які можуть вимагати спеціальної підготовки і наявності відповідних сертифікацій.
Інструкція
1
Визначте типи перевірок, які ви будете проводити. Незалежний фінансовий аудит потребує отримання спеціалізованої підготовки в галузях, в яких ви будете задіяні. Для проведення спеціалізованих внутрішніх аудитів може знадобитися лише ступінь бакалавра в області бухгалтерського обліку або економіки. Але в будь-якому випадку необхідно буде продемонструвати клієнтам значний досвід і знання. В даний час існують і спеціальні курси, по проходженні яких видається сертифікат внутрішнього аудитора. Все це необхідно підготувати заздалегідь і вже потім планувати створення аудиторської фірми.
2
Напишіть бізнес-план, який являє собою «дорожню карту» вашої справи. Він повинен включати в себе ваше резюме, аналіз поточної ситуації на ринку, опис компанії, маркетинг і управління продажами, надані послуги та фінансову звітність. Спочатку необхідно дати короткий огляд всього плану. Майбутні кредитори і інвестори побачать його першими, і у вас буде відмінний шанс справити на них гарне враження.
3
Оберіть правову форму вашої компанії. Товариство з обмеженою відповідальністю стане найбільш підходящим варіантом для даного бізнесу. Отримайте необхідні ліцензії та дозволи за місцем вашого проживання.
4
Розпочніть реалізації бізнес-плану. Прагніть забезпечувати високий рівень обслуговування і робіть все, щоб клієнти залишилися задоволені вашим професіоналізмом. У разі успіху інформація про вас швидко пошириться по окрузі. Незадоволені ж клієнти не принесуть вам нічого крім збитків. Також залежно від типу аудиту, який ви плануєте проводити, створіть перелік додаткових послуг. Надайте клієнтам свободу вибору і ставитеся до виконуваної роботи належним чином.
Послуги аудиторських організацій завжди користувалися великим попитом. Це досить перспективний, прибуткове і вигідна справа. Особливо воно підходить тим, хто вже має відношення до спеціальності аудитора або хоча б протягом декількох років обіймав в цій якості посаду.
Інструкція
1
Для відкриття аудиторської компанії треба зареєструватися як юридичної особи, орендувати офіс і відкрити розрахунковий рахунок у банку. Але процес організації на цьому не закінчується. Перш ніж розпочати діяльність сформулюйте самі головні тези: комерційну пропозицію, прайс-лист, систему бонусів, регламент надання послуг.
2
Найважливіше в організації аудиторської фірми - правильний розподіл обов'язків між партнерами. Також необхідно чітко встановити функції кожного працівника. Після складання таких інструкцій, які регламентують обов'язки всіх співробітників, залишається здійснювати контроль за їх дотриманням, а також за ходом виконання поставлених завдань, і при необхідності вносити в них зміни. Це дозволить позбутися від виснажливих ходінь по аудиторським перевірок, оскільки всі докази будуть збирати співробітники компанії відповідно до встановленого шаблоном.
3
Нові аудиторські організації забезпечують себе замовленнями за допомогою своїх старих зв'язків і, відкриваючи власну фірму, переманюють з попереднього місця роботи клієнтів. Проте, через деякий час з'являється питання подальшого розвитку компанії і залучення нових клієнтів. Тепер в хід йдуть різноманітні засоби просування та реклами.
4
В якості просування аудиторської організації має сенс подати рекламу в різні ЗМІ, помістити оголошення в інтернеті, створити власний сайт, а також знайти фахівців з активних продажів, які будуть обдзвонювати потенційних клієнтів.
5
Для роботи в аудиторській фірмі, в тому числі і для ефективності продажів співробітники повинні мати такі якості: регулярне вивчення послуг, вміння їх правильно запропонувати, уважність, оперативність прийняття рішень, здатність задовольнити актуальні потреби ринку, професійна інтуїція.
6
Необхідно відзначити, що саме активні продажі в повній мірі допомагають зрозуміти потреби попиту та швидко пристосовуватися до будь його коливань. Крім цього, вони надають можливість навчитися правильно спілкуватися з різними категоріями людей. Досвід таких продажів здатний дати хорошу практику і натренувати всіх фахівців аудиторської організації, що, в підсумку, виведе її на перші позиції. У той час як робота і спілкування тільки зі знайомими і знайомими знайомих, які були залучені через «сарафанне радіо», досить сильно розслабляє. В результаті це призводить до того, що такі аудиторські компанії, стаючи «кишеньковими», починають втрачати здатність до самостійної роботи і конкуренції на ринку.