Як усунути текти системи охолодження. Як запаяти радіатор самому.

Якщо охолоджуюча рідина швидко убуває з розширювального бачка, загляньте під машину після нічної стоянки. Можливо, знайдуться сліди (краплі, калюжки антифризу), по розташуванню яких можна визначити, в якому місці тосол випливає з системи охолодження. Саме там і потрібне відновлення герметичності.
Вам знадобиться
  • Сухий порошок гірчиці, полімерний герметик, спеціальний паяльник, припой, «холодне зварювання», комплект шлангів і хомутів, радіатор і при необхідності інші деталі системи охолодження для заміни.
Інструкція
1
Визначте точно місце розташування протікання тосола. Якщо рідина тече в районі з'єднань шлангів і радіатора, підтягніть хомути.
2
Якщо мікротріщини з'явилися на різних елементах системи охолодження і потрібно їхати, а сервіс далеко, для тимчасової закладення скористайтеся старим рецептом. Розведіть трохи порошку сухої гірчиці в тосоле і залийте суміш в розширювальний бачок або в радіатор. Гірчиця зменшить або навіть зовсім заліпить невеликі течі. Після поїздки ретельно промийте систему охолодження, щоб гірчиця не перекрили просвіти трубок радіатора й грубки.
3
Використовуйте замість гірчиці сучасні полімерні герметики. Не забувайте: вони призначені для швидкого ремонту в дорозі, а не для профілактики. Бо деколи звужують ті проходи, які не потрібно перекривати, і утворюють наліт на внутрішніх поверхнях деталей системи охолодження. Влийте полімеризуються засіб в радіатор або в бачок з охолоджувальною рідиною. Прогрійте двигун. Через деякий час розігрітий герметик під впливом повітря створить герметичну полімерну плівку в районі течі, якщо розмір отвору не більше 1,5-2 кв. мм. Це маленькі тріщини, дірочки, розшарування спаяних деталей, стиків, прокладок, патрубків, ущільнень.
4
У разі великих дефектів відремонтуйте частини системи охолодження. Злийте охолоджуючу рідину і зніміть пошкоджені деталі. У мідному радіаторі запаяти діри спеціальним паяльником з великою теплоємністю, щоб його потужності вистачило розплавити припой і нагріти поверхню. Для алюмінієвого радіатора використовуйте «холодну зварювання» - термостійкі герметики-клеї, за структурою схожі на пластилін. Замажте клеєм щілину. Дайте йому затвердіти і схопитися перед подальшою експлуатацією радіатора. Робіть все ретельно, дотримуючись технологію, щоб радіатор тримав робочий тиск.
5
При першому зручному випадку замініть втратили герметичність деталі на нові. Змініть тріснуті шланги, поставте якісні хомути на розбовталися з'єднання, встановіть новий радіатор і при необхідності всі інші елементи: насос системи охолодження, краник отопітеля та ін.
Зверніть увагу
Відстежуйте рівень охолоджувальної рідини в бачку розширювача. Не допускайте його зниження нижче мінімального значення. Підливайте тосол перед кожною поїздкою, щоб не дати двигуну перегрітися і серйозно зламатися.