Як відкрити перукарський бізнес.

Якщо ви цікавитеся перукарським мистецтвом і мрієте про власний бізнес, то чому б не поєднати це? Однак відкриття власного салону означає, що ви будете нести відповідальність за всі аспекти бізнесу, включаючи бухгалтерський облік, інвентаризацію, наймання та звільнення співробітників, нарахування заробітної плати, проектування перукарні, рекламу і багато іншого.
Інструкція
1
Отримайте ліцензію на даний вид діяльності. Ознайомтеся з санітарними правилами і нормами для перукарських салонів. Застрахуйте ваш бізнес.
2
Відвідайте інші перукарські салони та визначте їхні методи ведення бізнесу. Визначте вашу цільову аудиторію, а потім почніть облаштовувати салон таким чином, щоб задовольнити потреби клієнтів. Пропоновані послуги можуть суттєво відрізнятися в залежності від рівня доходу потенційних клієнтів.
3
Визначте, скільки перукарів і стилістів потрібно для вашого салону. Орієнтуйтеся по послугах, в які можуть входити стрижка, завивка, фарбування, електроліз і нарощування. Відвідайте школи стилістів, щоб знайти талановитих студентів, які могли б приєднатися до вашої команди. Створіть відповідні умови праці для кожного співробітника. Вони повинні професійно розбиратися в моді так, щоб клієнти довіряли їх смаком.
4
Облаштуйте салон. Вам знадобиться велика кількість електричних розеток, крісло для кожного перукаря, пральня, ванна кімната і приміщення відпочинку, сушарки, а також приймальня з 10-20 стільцями або декількома диванами. Для цього необхідно приблизно 800 квадратних метрів. Розгляньте можливість розміщення кавових автоматів і фонової музики. Ваше місце розташування має бути зручним для клієнтів, наприклад, в торговому центрі.
5
Придбайте косметичні засоби та інструменти для стрижки. Закупити оптом гребінці, щітки, фарбу для волосся, ножиці, лосьйони, спа-продукти, накидки і фартухи. Не забудьте про касові апарати, чеках та інших фінансових приладді. Встановіть цінову політику і розгляньте можливість прийняття кредитних карт. Активно рекламувати вашу перукарню в популярних ЗМІ і досягайте позитивних відгуків від клієнтів.
Ідея підприємців-про бізнес без витрат кшталт прагненню вчених винайти вічний двигун. Однак навряд чи варто стверджувати, що це неможливо. Принаймні, все ж існує кілька варіантів створити бізнес без особливих вкладень.
Інструкція
1
На радість багатьох поточний рівень розвитку Рунета і глибина його проникнення в маси цілком дозволяють створити віртуальний бізнес «з нуля» в мережі. Однак перше, що варто прийняти як об'єктивну даність - абсолютно без витрат нічого створити не можливо. Будьте готові до того, що витрати, хоча б мінімальні, вам все одно знадобляться. Наприклад, на створення сайту або офіційну реєстрацію як ІП.
2
Існує кілька способів відкрити бізнес в інтернеті. Перебираючи варіанти, зверніть увагу на три перевірених часом можливості: фріланс, створення інфопродуктов та участь у партнерських програмах.
3
Щоб розпочати бізнес в мережі, почніть з занурення у фріланс-роботу. Фріланс зазвичай починається як хобі і захоплення, що приносить невеликі гроші. При успішній роботі з плином часу дохід від хобі починає конкурувати з середньою зарплатою в регіоні. У цей момент фрілансер реєструється як підприємець. Таким чином, захоплення стає прибутковим бізнесом. Очевидно, що далеко не будь-які послуги можуть бути надані віддалено. Щоб зрозуміти, чи зможете ви застосувати свої навички в інтернеті, відвідайте великі біржі фрілансерів. Оцініть, які напрямки фріланс-роботи взагалі існують, і які з них найбільш затребувані.
4
Спробуйте створити і продати навчальні курси, електронні книги, одним словом, інфопродукти через інтернет. Великих фінансових витрат на створення книги або курсу вам не буде потрібно. Зазвичай цілком достатньо умінь і навичок володіння комп'ютером. І, звичайно, необхідно розбиратися в темі, по якій створюється матеріал, на професійному рівні. Для продажу власного продукту вам знадобиться створити як мінімум окремий сайт.
5
Беріть участь в партнерських програмах інших авторів. Заробіток на партнерських програмах припускає, що ви будете продавати чужі інфопродукти. Ваш дохід буде складатися з партнерської комісії.
Корисна порада
За даними фонду «Громадська думка», 50 мільйонів росіян (43% населення країни) є користувачами глобальної мережі, з них 36 млн (31%) виходять в онлайн щодня.