Як почистити диван. відбілити матеріал з дивана.

Диван - це такий елемент домашніх меблів, який використовується і як ліжка, і в якості місця для сидіння, а якщо в будинку є діти, то іноді і в якості батута і трампліну. В такому насиченому режимі використання диван часто брудниться, втрачає свій вигляд. Якщо за диваном стежити, то він прослужить набагато довше.
Вам знадобиться
 • Пилосос
 • Губка
 • Засіб для миття посуду
 • Парогенератор
 • Номер телефону спеціалізованої служби по очищенню
Інструкція
1
Якщо на дивані незначні забруднення, і досить "свіжі", то їх можна прибрати за допомогою звичайної губки та засоби для миття посуду. Попередньо перевірте, чи не линяє чи оббивка дивана при контакті з миючим засобом на непомітному місці.
2
При наявності миючого пилососа виконувати профілактику диванних забруднень стає простіше в рази. У тому випадку, звичайно, якщо вас не лякає довгий збір пилососа, а потім промивання його фільтрів. Для цього потрібно взяти миючий пилосос і пропилососити диван на вибраному вами режимі. Знову ж важливо не забути попередньо спробувати очистку на непомітному місці, щоб уникнути линьки оббивки.
3
Якщо ж у вас є спеціалізована хімія для догляду за меблями, то можна очищати плями з дивана саме цими засобами. Однак потрібно уважно читати інструкцію, щоб у разі невірного використання на дивані не залишалося додаткових плям ще й від цих коштів.
4
Якщо у вас є парогенератор, то деякі плями можна вивести та ім. В інших випадках дуже корисно просто пропарювати диван, вбиваючи всіх мікробів в якості профілактики алергії на пил і диванних кліщів.
5
Ну і останній спосіб - викликати професіоналів з клінінгової фірми. Достатньо тільки набрати номер телефону, описати проблему, і до вас приїдуть фахівці, які дадуть вашому дивану нове життя.
Зверніть увагу
Якщо в будинку є маленькі діти, потрібно використовувати хімію для меблів з великою обережністю.
Корисна порада
Якщо диван світлий, можна використовувати покривало або спеціальні чохли.
Дивани з оббивкою з флока оксамитові на дотик і довго зберігають соковитість фарб. М'які меблі, виконана з використанням цього матеріалу, практична і довговічна, а тому користується незмінним попитом. Прикро виявити на улюбленому дивані плями. Щоб не зіпсувати флок, слід видаляти забруднення з особливою увагою.
Вам знадобиться
 • - нейтральне мило;
 • - розчин спирту 10%;
 • - бавовняні серветки;
 • - пилосос;
 • - губка ;
 • - м'яка ганчірка;
 • - шматки льоду;
 • - щітка.
Інструкція
1
Оберіть спосіб очісткіЧістка дивана може проводитися по-різному: за допомогою пилососа, мильної піни, спиртового розчину. Виберіть спосіб очистки в залежності від ступеня забруднення. Для регулярного догляду за диваном буде достатнім використовувати пилосос з м'якою насадкою або м'яку матерію. Якщо виявлено забруднення оббивки, видаліть його за допомогою чистячих засобів на водній основі.
2
Очистіть масляне пятноПодготовьте розчин теплої води (35-40 0) і зробіть міцну піну з нейтрального мила. За допомогою вологої губки спочатку розмочити пляма невеликою кількістю пінистої вологи, а потім дбайливо відтирати. Щоб не збільшувати площа забруднення, направляйте руху від краю до центру плями. Залишилася воду промокніть з тканини серветками або чистими м'якими ганчірками. Не використовуйте для просушування дивана електричний фен - місце обробки відрізнятиметься від решти оббивки. Коли оббивка повністю висохне, відновіть напрям ворсу за допомогою м'якої щітки.
3
Очистіть слід від губної помадиЕслі ви виявили на дивані слід губної помади або від кулькової ручки, скористайтеся 10% спиртовим розчином. Змочіть в ньому бавовняну серветку і м'якими рухами, не збільшуючи площу плями, потріть забруднені місце.
4
Очистіть слід від мороженогоСоберіте морозиво, акуратно промокнув паперовою серветкою свіжа пляма. Видаліть з ворсу липкі залишки за допомогою злегка зволоженою мильною губки. Якщо ви виявили засохле молочне пляма, покладіть на це місце вологу тканинну серветку або рушник і дочекайтеся повного розм'якшення. Щоб не розмазувати залишки десерту по всьому дивану, видаліть їх тупим боком ножа, пилочкою для нігтів або серветкою. Наступні дії такі ж, як при обробці свіжого плями.
5
Заберіть жувальну резінкуСложность полягає в тому, що флок - ворсиста тканина, до якої жуйка прилипає дуже міцно. Не впадайте у відчай, якщо ви виявили липку корж на оббивці. Остудіть забруднені місце. Для цього покладіть на нього чисте тонке рушник, а зверху - лід або заморожені продукти. Міняйте тануть пакети і добийтеся, щоб гумка замерзла - в такому стані вона розсипається і відходить від дивана у вигляді крихт. Акуратно зберіть їх, щоб вони не приклеїлися до оббивки дивана в іншому місці.
Зверніть увагу
Забороняється терти засохлу бруд з дивана, оббитого флоком. Технологія виготовлення цього матеріалу не передбачає збереження ворсистої структури при такому зверненні.
Корисна порада
Не використовуйте для видалення плям органічні розчинники, відбілювачі та чистячі засоби на основі нафтопродуктів - ці кошти ушкоджують структуру флока.