Як лікувати отруєння у кота.

Отруєння у кішок можуть викликати не тільки неякісні продукти, але і вживання гризунів, і питво із заражених водойм. Таблетки і хімічні речовини тварини з'їдають вкрай рідко, так як у них сильно розвинений нюх, і вони відчувають «дивний» запах. Лікування кішки краще довірити професіоналу.
Вам знадобиться
  • - вода;
  • - марганцівка;
  • - спринцівка;
  • - проносні солі;
  • - діуретичні препарати;
  • - насіння льону або картопляний крохмаль.
Інструкція
1
В першу чергу викличте блювоту у тварини. Для цього акуратно влийте коту в рот велику кількість води за допомогою спринцівки. Намагайтеся робити все обережно, щоб не налякати вихованця. Також не завадить і очисна клізма, адже деякі токсичні речовини швидко потрапляють в кишечник.
2
Постарайтеся з'ясувати, що саме з'їло тварина. Після цього прямуйте до ветеринара. Лікар огляне кішку, візьме аналізи і випише препарати: або антидоти, або сорбенти.
3
Якщо ви не можете відвезти тварину до лікаря, то уважно спостерігайте за його станом. У першу добу не годуйте кота нічим. Налийте чистої води в миску, в яку при необхідності додайте трохи марганцівки.
4
Давайте тварині проносні солі, підійде «Магнезия». В середньому на один прийом достатньо всього лише 3-5 г на 30 мл води. Розчин виходить гірким, тому кішка може чинити опір. Проносні солі очистять кишечник тварини від токсичних речовин.
5
Заваривайте насіння льону: на склянку окропу 1 столова ложка. Вливайте коту в глотку по 20 мл 4 рази на добу. Насіння льону має обволакивающим ефектом і позитивно позначається на шлунку і кишечнику. Якщо у вас немає сімені, то зробіть кисіль з крохмалю, але без додавання цукру. Він має ті ж властивості.
6
Давайте коту сечогінні препарати, якщо на тлі отруєння у нього погано працюють нирки. Підійде, наприклад, «діуретин», «Диакарб» або «Регіт». Поспостерігайте за тим, чи ходить кіт в туалет. Якщо сечогінного ефекту не було, негайно зверніться до ветеринарного лікаря.
7
Поступово починайте давати коту молочні продукти, а от від сухих кормів краще на якийсь час відмовитися. Також підійде картопляне пюре, нежирне подрібнене в фарш м'ясо курки і різні бульйони.